Asus dsl AC 55u. Zmiana nazwy klienta wifi

Tyle że u mnie niema żadnej ikonki

to ja bym pomyślał pewnie nad zmianą firmware, może źle się wgrał, albo jeszcze z innego urządzenia przez przeglądarke się zalogował a nie przez aplikacje, może coś na tym kompie blokuje

Jeszcze taka ciekawostka dlaczego w firefoxie mam wiecej ikonek niż edgu
Firefox wygląda tak


Natomiast edge wygląda tak

to na firefoxie zobacz czy działają te opcje, poza tym na pomarańczowo świeci się że jest nowsze firmware, ale na stronie nie widzę innej wersji więc z ciekawości zobacz co ci wykryje

To na pomarańczowo to nie nowy firmware tylko prośba o ocene produktu
Na firefoxie te opcje również nie działają
Co do aktua;izacji firmwaru jak go wczoraj 1 raz podłaczyłem i sie połączyuł z siecią to mi wyświetlił komunkat o nowym firmwarze ja go zaktualizowałęm ale przez automat w routerze A nie metodą pobierz wgraj
Może tu sie coś skpało Ale teraz pytanie jaki on miał firmware przed upgrade

ja operuje na rt-ac51u i u mnie to oznacza nowy firmware, stąd tak pomyślałem, lista https://www.asus.com/pl/Networking/DSL-AC55U/HelpDesk_Download/ pewnie miał poprzedni, z automatu aktualizowałeś przez wifi? czy byłeś połączony kablem? bezpieczniej ściągnąć plik, sprawdzić sumy kontrolne, podpiąć się kablem i wgrać nowy firmware

Kabel
Zalogowałem sie przed chwilą telefonem i nadal nie wyskakuje mi okienko ze zmianą danych
Pobawiłęm sie troche tym firmware
Wgrałem kolejno firmware z września 2018 Zalogowałem sie na edgu i lisku jak również telefonem oczywiście nie jednocześnie. Nigdzie się żadne okienko nie wyświetliło.
Analogicznie było z wersją z kwietnia 2018 efekt taki sam
Więc wróciłem do wersji z grudnia 2018 tym razem wgraną metodą pobierz wgraj Taki sam efekt.
Ogłaszam kapitulacje
Pozostaje mi czekać na nową wersje firmware i mieć nadzieje że to naprawią