Asus Eee PC Sterowniki do Windows Vista (i386)

Witam! Mam problem odnośnie znalezienia sterowników pod netbooka z serii Asus Eee PC 1015px. Pod system Windows Vista 32/bit bo akurat mam jego orginalną wersje i nie stac mnie na kupno Windows Siódemki :frowning:

Na stronie producenta nie znalazlem sterowników na Vistę. Google przeszukiwałem nie raz nie dwa ale bez skutecznie jedynie co

udało mi się to 2 sterowniki pod Karte sieciowa i audio reszty nie mogłem znaleść.

Więc moja proźba jest taka gdyby dało radę znaleść strone gdzie bedzie można ściągnąć cały zestaw sterowników do wszystkich komponentów Asusa do Visty to bym bardzo prosził o wmiarę szybką odpowiedź. Z góry dziekuje:D

Spróbuj te od Win 7 32-bit - może będą zgodne?

Podaj prosty tekstowy raport z HWiNFO32

Faktycznie Asus nie przewidział na tego netbooka sterowników pod Vistę. Na twoim miejscu spróbowałbym następujących opcji:

  • uruchomił sprawdzane aktualizacji w Windows Update (niektóre sterowniki udostępniane są jako aktualizacje opcjonalne)

  • przeskanował komputer programem Driver Genius bądź SlimDrivers (oba dostępne na portalu) i sprawdził czy one coś znajdą

  • OSTATECZNIE próbował instalować sterowniki od Windows 7 (a jeśli nie sterowniki to przynajmniej te oprogramowania Utilities)

Nie gwarantuje to co prawda perfekcyjnego rozwiązania twojego problemu, ale nic innego nie przychodzi mi do głowy.

Dzięki jak któryś z tych wyzej opisanych metod okaze sie przydatna to dam o tym znac

Możesz pobrać sterowniki do Windows 7, następnie prawy przycisk myszy na instalator sterownika, Właściwości, karta Zgodność, zaznacz “uruchom ten program w trybie zgodności z…”.

Nie polecam programów, które automatycznie wyszukują i instalują sterowniki.

spróbuj poszukać sterowników po identyfikatorze.

Uruchom Menedżer urządzeń, kliknij na urządzenie ze znakiem zapytania prawym przyciskiem myszy, wybierz Właściwości, w oknie które zostanie otwarte przejdź na kartę Szczegóły i z rozwijanej listy Właściwości wybierz Identyfikatory sprzętu.

ca85a10e29ca3d19.jpg

Zaznacz którąś z pozycji i naciśnij CTRL + C aby skopiować identyfikator. Wklej zawartość schowka (prawy przycisk myszy - Wklej albo Ctrl + V) na http://www.devid.info/ albo na Google i poszukaj sterownika. Jak nie znajdziesz sterowników to próbuj z kolejną pozycją i kolejną.