Asus EN9600GT a Galaxy GF 8800 GT

Ok, a jakiej firmy najlepiej?

najlepiej jakbyś jeszcze 50zł dozbierał i wziął 2x Sapphire Radeon HD 4850 Toxic 512MB DDR3 PCI-E OEM z agito

dużo lepsze chłodznie niż referencyjne a do tego ma podwyższone zegary

OEM xP? ■■■?

Ok. A biorąc pod uwagę mojego procka i mobo jaki procent tego dwupaka zostanie wykorzystany?

no tak patrząc na tego twojego kompa to procent nie duży jak masz 1000zł to bym na twoim miejscu kupił E5200+ga-p35-ds3l+hd4850 toxic

Racja, ten procesor naprawdę średniawo nadaje się do grania. E5200 go miażdży.

  1. Pomysł mi się podoba, ale ja widzę to tak (powiedzcie jak oceniacie tę decyzję):

Z racji ograniczonych funduszy kupię póki co jednego Sapphire Radeon HD 4850 Toxic 512MB DDR3 PCI-E OEM, a gdy kaski się uzbiera (oby jak najszybciej) dokupiłbym mobo, procka i druga kartę do CF. Ale w takim razie ten p35-ds3l chyba nie wchodzi w rachubę, bo am tylko jedno PCI-E x 16?

  1. Ile kart można łączyć w CF? Bo w takim razie może by kupić przyszłościową mobo, coby w jeszcze późniejszym czasie dołożyć np. 3 kartę?

jak teraz mobo nie będziesz kupował to sie nad żadnym nie zastanawiaj na przyszłośc bo wychodzi nowa platforma intela.Z tego co wiem to w CF można łączyć tyle kart ile dusza zapragnie.W płytach do CF się nie orientuje ale na pewno ktoś ci jakąś dobrą poradzi

jak kupujesz tylko jedną karte teraz to lepiej wziąść hd4870 moim zdaniem

Nie wchodzi w rachubę raczej dla tego, że nie obsługuje E5200 :slight_smile:

jak dla mnie to powinno być dobrze na 2.9GHz to 5600+ chodzi więc…, i tez polecam Radona

Darth ReX - to do jakiego gniazda podłączyć drugą kartę? PCI-E x1? (nie znam się :P) Zresztą mniejsza z tym, bo faktycznie poczekam na nową platformę Intela.

W takim razie plan wygląda tak:

Teraz kupuję Radka HD 4870 (jakiego?), a gdy będę miał więcej kasy nabędę nowe mobo+procek (o tym się pomyśli później), a następnie karty do zestawu (1,2…).

W takim razie: Jakiej firmy Radka wybrać?

Ta platforma to kiedy po widziałem komentarz że w 2010 ale to chyba za długo.

przeczytaj TU piszą że i7(nowa platforma) wyjdzie w czwartym kwartale tego roku

Czekam na odpowiedź, jakiego Radka HD 4870 wybrać :smiley: . Nie ma jakiegoś odpowiednika tego Toxica tylko w 4870 :P? A w ogóle w czym 4870 jest lepszy od 4850?

większe taktowanie ma czyli większa wydajność i jest na szynie gddr5 np. [TEN

Nie mają tego akurat na stanie :/. Są jakieś testy porównawcze tych kart? Bo dwie stówki piechotą nie chodzą…

A ta w porównaniu z tym Gainwardem jak wypada?

Edit:

http://www.bitcomputer.pl/product.php?id=9367 - znalazłem tego Gainwarda tutaj taniej. Czy to 5ta sama karta?