Asus EN9600GT a Galaxy GF 8800 GT

Jak w temacie - dla mnie jasne jest, że każdy 8800 GT jest lepszy od każdego 9600 GT, ale w rankingu pewnego czasopisma 9600 GT Asusa była ponad 8800 GT. Jak to możliwe?

wybierać pomiędzy tymi to 8800gt ale w tym przedziale cenowym i tak radek hd4850 jest najlepszy

Serio?

tak serio.

jednak co do 88GT, jest dość głośna i ma dwuslotowy system chłodzenie

jak kupujesz teraz karte to nie bierz żadnego z tych GeForsów tylko tego radka co wcześniej napisałem

Mhm, a nie trzeba by pod tego radka wymienić proca?

Chyba, że razem z płytą :expressionless:

nie

Chyba, że razem z płytą :expressionless:

No tak, ale czy ten procek faktycznie będzie miał wpływ na pracę Radka hd4850 (chodzi mi o to czy karta nie będzie w pełni efektywna)?

Andrew34 - zastanawiałem się nad Galaxy GF8800GT z HeatPipe’m - a ta wersja jest cicha :slight_smile:

Przy tym procku nie pokaże swoich możliwości. Nie żeby ją ograniczał, ale ten procek sam w sobie będzie ograniczeniem do gier.

Ajć, myślałem że dwurdzeniowiec skręcony na 2,90 GHZ da sobie radę ze wszystkim na maksie…byłem w błędzie?

Pograsz spokojnie, ale GPU będzie może w 80% wykorzystywane.

Zależy jeszcze w jakich rozdziałkach będziesz grać, ale i tak przy takim HD4850 będzie max detal w większości.

Crysis Very High przy 1440x900 :P? Marzenie?

taa może jak wyjdzie HD 7xxx :stuck_out_tongue:

Gdyby 5870 miało 2000 procesorów strumieniowych z godnie z pierwotnymi przypuszczeniami (wobec 800 w 48x0), to takie 2x 5870x2 w cf powinno już dać 60+ fps nawet w full hd. Już 3xgtx280 w sli daje 30+ w takim trybie.

Ok, zmieniamy strukturę tematu - mam do dyspozycji powiedzmy 1000 zł - jaką kartę kupić?

P. S. W tym rankingu pierwsze miejsce zajęła karta GTX 280 - czy z ceną niższą niż 8800 GTX Ultra ma lepsze osiągi w grach?!

Oczywiście że ma lepsze osiągi jest to obecnie najwydajniejsza karta na rynku ale zupełnie nieopłacalna za 1 takiego Geforca mamy 2 Radki 4850 w CF

Ojć, gdzie ja byłem jak to się stało? Kiedy ostatnio zakładałem taki na temat na dobrychprogramach GF8800 GTX kosztował 2000 i był nieopłacalny, a teraz lepsza karta za 1200 też jest zła :stuck_out_tongue: Super!

W takim razie główny temat - jaką kartę (a może dwie?) za ok 1000 zł?

ja bym wziął 2x radeon hd4850 w CF