Asus express gate instalacja

zastanawiam się nad instalacją tego systemu ale podczas instalacji wyskakuje mi wybur dysku, mam tylko jedna partycje a na niej win7, i czy ten express gate nie pogryzie się z windowsem? niechciał bym żeby po instalacji okazało się że włącza sie express gate a windowsa szlag trafi

Nic się nie stanie. Express Gate startuje przed systemem, po zamknięciu automatycznie startuje Windows. Po odinstalowaniu Express Gate wszystko wraca do stanu przed instalacją.

hmmmm… powierzam Ci mój system, jak zainstaluje to dam znać, jak coś sie sypnie to bana :wink:

ps: bana nie bedzie. zaraz po “piknięciu” płyty głównej system gotowy do pracy ale niestety brak dźwięku i bez sterowników wentylator grafiki strasznie wyje. poza tym ok

Nic się nie sypnie. Mam płytę Asus i już kilka razy instalowałem Express Gate. Dźwięk jest tylko na kartach SoundBlaster. Express Gate jest systemem operacyjnym stworzonych przez inżynierów ASUS, który umożliwia szybki dostęp do Internetu oraz najważniejszych aplikacji przed uruchomieniem Windows.

asus i dźwięk na kartach sound blaster? mam karte dźwiękową asus xonar d1 to na karcie asusa tym bardziej powinien być dźwiek #-o

No, niestety ale tak to już jest.