Asus F3JR z ATI mobility radeon x2300

posiadam laptopa Asus (model jak w temacie) wraz z kartą mobility radeon x2300. Mam problem mianowicie nie wykrywa mi w ogóle telewizora (mam win7), próbowałem zainstalować catalyst control centre ale mimo iż zainstaluje to nie chce działać … poradźcie co mogę zrobić żeby móc oglądać filmy z laptopa na TV (proszę o konkretne odp nie takie w stylu “wypal sobie płytkę i obejrzyj na odtwarzaczu DVD”). Z góry dziękuję za pomoc :slight_smile:

Gdzieś czytałem że ATI nie będzie robiło sterowników do swoich starych kart graficznych pod win7, może to dlatego.

Ale nie wiadomo czy twoją karte zaliczają do tych “starych”.

jak patrzyłem na stronie ati to odsyłali na strone asusa, i niestety ani tu ani tu nie mogę znaleźć sterów. A może jest jakiś sposób na sprytne ominięcie tego ?? :?:

witam

mozesz miec problem za sterami do tej karty ja opisze swoj problem kiedys mialem lapka sony vaio cr31s z ta wlasnie grafa i po jakims roku uzytkowania mowie sobie zinstaluje nowe sterowniki moze gry beda lepiej chodzily i co i lipa bo w moim przypadku nikt nie robi pod te karty sterownikow tylko sony je wydaje , zadne catalysty nic nie pomaga i na przyklad sony w tym czasie co mialem tego lapa jakies 1,5 roku nigdy nie wydalo nowych sterownikow czyli caly czas mialem stare niezauktuolizowane stery co jest bardzo glupie ze strony producentow wszystko mi dzialalo ale swiat idzie do przodu i potrzeba nowych do roznych multimediow, dlatego w twoim przypaku wydaje mi sie ze tylko asus wydaje stery i to pewnie bardzo rzadko , watpie zeby udalo ci sie cos wykombinowac