Asus F3S - przywracanie systemu - Recovery


(Mortassi) #1

Witam. System na moim Asusie działa już tak tragicznie że ciężko cokolwiek zrobić, użycie CPU jest ciągle na 100% i ciągle coś mieli.. Dlatego chciałbym przywrócić system za pomocą narzędzia recovery. O ile pamiętam polega to na tym, że przy uruchamianiu przytrzymujemy F9 a dalej to jeszcze nie wiem. Mam w związku z tym kilka pytań..

Jak w takim razie przywrócić system?

Czy po użyciu tego narzędzia znikną dane z dysków na których nie ma systemu (D) czy tylko z dysku C?


(zasmarkany) #2

są 3 opcje ,w jednej z opcji zostawia (D) ,będziesz miał wszystko opisane

tylko nie jestem pewien czy to F9 czy F8


(mati75) #3

Nie masz płyty recovery? Bo ja dostałem i partycje też mam. Formatujesz tylko partycję C. Jest wybór co ma być zrobione.


(Mortassi) #4

Nie mam płyty recovery tylko ukrytą partycję


(sobewa) #5

Jak tylko pojawi się logo Asus wciskasz F9, pierwsza przywraca tylko partycję z systemem, D pozostaje bez zmian, zresztą sam zobaczysz.


(Mortassi) #6

Witam. Zrobiłem tak jak mi radziliście. Przy uruchamianiu naciskałem F9. Wyświetliło się takie jakby inne uruchamianie, pojawił się kursor na środku, w tle czarno-biały obraz przypominający tło z visty. Notebook nie czyta z dysku, nic się nie dzieje, tak już zostaje, nic się nie chce pojawić. Po 10 minutach wykonałem twardy reset i chciałem normalnie uruchomić komputer jednak teraz ciągle włącza się w tym trybie przywracania - nie mogę włączyć normalnie Vista. Co robić? :frowning: