Asus F3S - przywracanie systemu - Recovery

Witam. System na moim Asusie działa już tak tragicznie że ciężko cokolwiek zrobić, użycie CPU jest ciągle na 100% i ciągle coś mieli… Dlatego chciałbym przywrócić system za pomocą narzędzia recovery. O ile pamiętam polega to na tym, że przy uruchamianiu przytrzymujemy F9 a dalej to jeszcze nie wiem. Mam w związku z tym kilka pytań…

Jak w takim razie przywrócić system?

Czy po użyciu tego narzędzia znikną dane z dysków na których nie ma systemu (D) czy tylko z dysku C?

są 3 opcje ,w jednej z opcji zostawia (D) ,będziesz miał wszystko opisane

tylko nie jestem pewien czy to F9 czy F8

Nie masz płyty recovery? Bo ja dostałem i partycje też mam. Formatujesz tylko partycję C. Jest wybór co ma być zrobione.

Nie mam płyty recovery tylko ukrytą partycję

Jak tylko pojawi się logo Asus wciskasz F9, pierwsza przywraca tylko partycję z systemem, D pozostaje bez zmian, zresztą sam zobaczysz.

Witam. Zrobiłem tak jak mi radziliście. Przy uruchamianiu naciskałem F9. Wyświetliło się takie jakby inne uruchamianie, pojawił się kursor na środku, w tle czarno-biały obraz przypominający tło z visty. Notebook nie czyta z dysku, nic się nie dzieje, tak już zostaje, nic się nie chce pojawić. Po 10 minutach wykonałem twardy reset i chciałem normalnie uruchomić komputer jednak teraz ciągle włącza się w tym trybie przywracania - nie mogę włączyć normalnie Vista. Co robić? :frowning: