Asus F553M problem z zamkniętą pokrywą

Witam. Jestem tutaj nowy więc proszę o wyrozumiałość. Obecnie jestem w posiadaniu notebooka firmy Asus model F553M i po ustawieniu w opcji zasilania wszystkich parametrów związanych z pokrywą i uśpieniem notebooka ustawiłem na opcję “nic nie rób”. A problem polega na tym iż kożystam z wyjścia vga lub hdmi na monitor zewnętrzny i po kilku minutach gry w jakąkolwiek grę przy zamknietej pokrywie komputer przechodzi w stan hibernacji. Przy serfowaniu po necie nie ma tego problemu. Cały czas notebook pracuje bez zażutu. Ściągałem już rożne sterowniki karty grafiki i dalej to samo. Cz ktoś spotkał się kiedyś z podobnym problemem?

W ustawieniach zasilania wyłącz wygaszanie monitora. Nie tyle komputer się hibernuje co prawdopodobnie monitor gaśnie. Jeśli działa hibernacja można ją wyłączyć poprzez polecenie w cmd powercfg -h off.

Witam. Ten temat również przerabiałem. Wcześniej te polecenie również wpisywałem i dalej to samo. Komputer ewidentnie przechodzi w stan hibernacji. Ogólnie pokrywa cały czas jest zamknięta dzieje się to tylko wtedy gdy odpalę jakąś grę.