Asus GeForce 9600 GSO.... Czy "pójdzie"

Witam!! Mam problem dotyczący karty graficznej takiej jak ta http://www.allegro.pl/item701410058_asu … tokow.html

Posiadałem radeona 2600 pro gigabyte 512mb. Aż chciało sie grać :stuck_out_tongue: Jednak jego słabe chłodziwo długo nie utrzymało go przy życiu :frowning: Dzis dostałem tel. od pracownika avansu z ofertą oddania pieniędzy lub zmiane na PowerColor 3650… Postanowiłem wziąsc hajs i kupic geforce’a… Tylko nie wiem czy pójdzie na mojej płytce : asrock p4vm900 sata 2. Reszta danych nie potrzebna raczej… Płytka jest oparta na chipsecie VIA, więc kokosów na pewno nie bedzie :frowning: ale w zimie zamierzam zmienic socket a płytka zostanie. Proszę o odpowiedzi :). Z góry THX.

pójdzie, tylko czy zależy czy twój zasilacz podoła.

raczej chieftec 450 watt przy p4 3.2 ht da rade ;>

spokojnie wystarczy

dobra :stuck_out_tongue: jedno wyjasnione… Teraz 2 i ostatnie pytanie ma ktos moze karte o podobnej wydajnosci i jedzie moze na p4?? Chce wiedziec czy w gta 4 bede mógł grac… Na radku po wszystkich optymalizacjach swiata grałem z całkiem sporą iloscia fps-ów (ponad 24 w stresie 16 ale na prawde tylko czasem w nocy ;]). Karte najpewniej kupuje, jeszcze tylko zmiene avatarek z ati na nvidie :lol: