ASUS GL553VD spadek wydajności

Witam. Laptop po kilku lub kilkunastu minutach obniza taktowanie procesora i równocześnie załącza się wiatrak na pełne obroty. Myślałem że laptop się przegrzewa więc wymieniłem pastę termo na procesorze i grafice oraz go wyczyściłem, lecz to nie pomogło. Zaktualizowałem również sterowniku i też nie przyniosło poprawy. Co dziwne objawy nie ustępują przy ponownym uruchomieniu ale tylko gdy komputer wyłączę i włączę. Macie jakieś pomysły co można zrobić?


Ustawienia zasilania?

Wysoka wydajność. Generalnie nic nie przedstawiałem.

@karassi Mogę zobaczyć zdjęcie Twojego laptopa i zdjęcie klapy zamykającej od drugiej strony ? w sensie nie od strony klawiatury.

Zmień na Zrównoważony. W planie Wysoka wydajność procesor działa cały czas na najwyższym możliwym taktowaniu, nawet kiedy jest bezczynny.

Dałem na zrównoważony problem pojawia ale ale po dłuższym czasie w szczególności w grach

@karassi Pytałem Cię o zdjęcia tego laptopa.

Mogę wiedzieć jak to ma pomóc w rozwiązaniu problemu?

@karassi Proszę pokaż te zdjęcia laptopa tak jak Cię prosiłem. Możesz również na PW mi wysłać.

W jakim celu? Też jestem ciekawy @Bartosz82 aka @Bartosz82 (ew. @Bartosz82). :wink:

Pewnie rozważa jaką podkładkę dokupić z darmową wysyłką do najbliższego paczkomatu.