Asus GL703GE jak wgrać system z ukrytej partycji

Cześć, mam tego Asusa z Windowsem 10 na ukrytej partycji. Systemu niemal nie mogę już uruchomić, bo pokazuje, że brakuje mu plików DLL itp. Chciałem w systemie przywrócić do ustawień fabrycznych, dałem co trzeba, a po restarcie mam takie jazdy. Chcę zainstalować oryginalny Windows 10, który dostałem z tym laptopem z tej ich ukrytej partycji.

Wchodzę do biosu przez F2 i kicha, nie wiem co gdzie tam ustawić. W prawym górnym roku Biosu mam info Windows Boot Manager z nazwą dysku, klikanie w to nic nie daje, przestawiam w Biosie co się da, ale za każdym razem on się normalnie uruchamia…normalnie znaczy przez 15 min, aż wskoczy info na czarnym tle o braku plików, wyłączam je ale już nic w systemie nie mogę wybrać itp. Jak to się robi w Asusach, co ustawić w Biosie, żeby zaczął instalkę systemu z tej partycji? Pozdrawiam

kliknij f9 lub f10 podczas uruchamiania

Uhm, już próbowałem wszystkie “eFy” podczas jego startu, naciskam, przytrzymuję i nic…

Nie mogę za cholerę dostać się to tego menu F9 :confused:

Pożyczyłem pendrive z Win 10 bootowalnym, ale nie wiem co i jak w Biosie ustawić, żeby się z tego pena bootował.

Zamiast dysku na 1 pozycji:

“USB - HDD” / “USB - CD ROM” / Nazwa pendrive lub jego chipa?

Nie mam takich rzeczy jak napęd CD, pendrive to Patriot. Po 10-15min, udaje mi się wpisać CMD, ale nie jako Administrator, bo chciałem CHKDSK ale pokazuje jakieś Access Denied

1 polubienie

“USB - CD ROM” to mniej więcej kopia bit po bicie ISO skopiowana na pendrive, coś jak kopiowanie Linuxa w trybie DD jak coś.

Wiesz jak wygląda Bios w najnowszych Asusach?

Już olewam tę partycję, chcę z pendriva zainstalowac. MAM na pendrive WIn 10, ale co i jak w biosie ustawić?

1 polubienie

WIELKIE PODZIĘKOWANIA dla tosiekbu

Po bezpośrednim kontakcie (uważam go za najwygodniejszy) okazało się, że sama partycja przywracania została uszkodzona podczas procesu przywracania. Problemem z pendrive był zły obraz systemu, pobrany na nowo obraz z serwerów Microsoft wystartował bez problemu :slight_smile:

1 polubienie