Asus gtx 470 - nie włącza sie

Witam, dzisiaj dostałem kartę graficzna asus gtx 470 otóż mój problem jest taki gdy wkładam kartę oraz podłączam zasilanie dodatkowe gdy włączam komputer cały obraz jest czary i nic się nie pokazuje powiedzcie co robię źle może trzeba coś ustawić w biosie nie wiem moja płyta główna to Gigabyte ga 8i915g-mf, Zasilacz 230 W. Może problem jest tego typu ze na karcie mam 2 wejścia: asus_gtx470_power.jpg

Te u góry gdy podłączam zasilanie do lewego to wiatrak się kreci ale obraz się nie pokazuje gdy włożę do tego drugiego to nic się nie deje. W zestawie dostałem Płytki instalacyjne i tylko to:

3017_3.jpg

oprócz tego ostatniego kabla. Powiecie czy coś źle robię.

proszę pomóżcie

z góry dzięki

Radzio

A ten zasilacz to nie za słaby na tą grafę :o

A jaki zasilacz powinien być i jaka drogą wtyczkę, mam coś dokupować?

radzio232 , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Dzieki za odpowiedzi ale mam jeszcze jedno pyt. Mam zamiar dokupić jeszcze procesor AMD Phenom II X6 1090T, płytę główną pod ten procesor oraz 4-6 GB ramu ddr3 wiec jaki zasilacz powinienem kupić do tego?

radzio232 , jeżeli sądzisz że teraz temat jest bardziej konkretny, to jesteś w błędzie. Spróbuj jeszcze raz, ale tym razem przeczytaj (ze zrozumieniem) to co jest pod linkami które Ci podałem.

Wszystko już wiem, dzięki za wszystkie odpowiedzi.