ASUS K50C problem ze uruchomieniem WiFi

Witam.

Zainstalowałem własnie świeżego xp sp3 na laptopie ASUS K50C i niestety ale nie mogę urochomić sieci bezprzewodowej.

Ten XP to oryginalny OS tego kompa więc wgrywanie innego nie wchodzi w grę.

Każdy inny ster podszedł

Do obsługi bezprzewodówek zainstalowałem Intel PROSet/Wireless WiFi i ten program informuje że sterownik nie został zainstalowany…

Szukałem po necie i znaleźć nie mogłem. Niby pobrałem stery ze strony producenta itp ale program dalej nie reaguje.

Wyczytałem że w tym laptopie jest kilka rodzajów kart bezprzewodowych - to prawda???

Gdzie szukać sterów??

Przeniesiono z działu Problemy z oprogramowaniem.

Tak to prawda. Producenci często montują różne karty sieciowe dlatego na stronie producenta za zwyczaj są sterowniki do ich różnych wersji. Ściągnij ten program http://www.dobreprogramy.pl/AIDA64-Extr … 22112.html

I sprawdź przy jego pomocy jaką masz kartę sieciową. Potem dobierzemy sterowniki.

Ten model laptopa nie był sprzedawany z kartą WLAN Intela.

W Menadżerze urządzeń (w menu start w Uruchom wpisz devmgmt.msc ), kliknij prawym na urządzenia z żółtymi wykrzyknikami, Właściwości, Szczegóły i podaj Identyfikatory sprzętu (kliknij prawym, Kopiuj i wklej na forum, podaj identyfikatory wszystkich urządzeń i ich nazwy).