Asus k50c series 100% wykorzystanie procesora

Witam, od razu napiszę o co chodzi. 

Posiadam Laptop ASUS K50C Series problem polega na tym że po zainstalowaniu systemu windows 7 64/32bit jest problem z procesorem. Po zainstalowaniu sterowników ze strony asusa gdy dam alt ctrl delete i daje wydajność to użycie procesora wynosi 1% natomiast gdy poruszę tym okienkiem troszkę to wskakuje na 70% gdy ruszam bardzo szybko użycie procesora wynosi 100% prosze o pomoc nie wiem co może się dziać może czegoś nie zainstalowałem ? ktoś spotkał się z takim problemem ? Na laptopie nie da się w zasadzie nic robić jedyne co to przeglądać strony www ale nie filmy ponieważ strasznie klatkuje i zupełnie nie da się oglądać.

 

Nigdy nie było problemów takich.

 

czekam na odpowiedź

wagery , proszę - korzystając z przycisku Edytuj (na dole pierwszego posta po prawej stronie) i opcji Użyj pełnego edytora - poprawić tytuł wątku usuwając z niego krzyk, czyli fragmenty pisane w całości wielkimi literami. Zignorowanie tej prośby będzie skutkować przeniesieniem tematu do kosza.

Pozdrawiam,

Dimatheus

Skrin zakładki Procesy proszę

Plus:

 

  • temperatury z HWMonitor

  • smart dysku z HD Tune, opcja health

 

Edit:

 

  • a jaki był wcześniej system?

  • czy CPU, to Celeron M220?

Procesy

4bafac6b463e2946m.jpg

 

Temperatura

b6013121b5a1b57em.jpg

 

Tak mi się dzieje

025d2b551d3c083dm.jpg

 

 

CPU, to Celeron M220

Nie daje smart dysku może później zrobię ponieważ dawałem też inny dysk z innego laptopa do tego i było to samo :slight_smile:

 

czekam na odpowiedź

 

 

Jaki tu był system? masz CPU jednordzeniowe 1.2 GHz, bardzo słaby max XP, może 7 32 bitowy bez antywirusa.

 

Temperatury OK.

 

I tak się CPU będzie zachowywał.

Freezy mogą być wywołane planem wydajnościowym: jak masz ustawione?

Na tym laptopie od początku był system windows 7 albo 32 albo 64 ale instalowałem oba i na obu problem taki sam. O co chodzi z tym planem wydajnościowym ? bo nic nie ustawiałem :stuck_out_tongue: zainstalowałem windowsa i tak jest. 

Może był i W7, ale starter specjalna wersja na te słabe netbooki.

Mogę zainstalować XP ale myślę że będzie tak samo … 

W procesach widać szkodniki Adware.

 

Pobierz Farbar Recovery Scan Tool (zgodny z wersją twojego systemu)

falcon89 dobra zrobię jak mówisz ale po samym starcie i przygotowaniu pulpitu po instalacji windowsa wszystko jest świeże i problem jest taki sam.

 

frst

http://wklej.org/id/1360343/

 

addition

http://wklej.org/id/1360343/

 

Ktoś mi gdzieś napisał że to może być wina grafiki że procesor bierze całą grafike na siebie bez pomocy karty. Instalowałem sterowniki ze strony assusa i tam powinny być sprawne

Wrzuć ten screen jeszcze z HD Tune, opcja health.

Podałeś dwa razy ten sam log, brakuje logu Addition

addition

http://wklej.org/id/1360344/

przepraszam ;p 

 

a tu hd tune

3ed4169be6384883m.jpg

Odinstaluj 

Desk 365

fst_pl_107

Genesis

HulaToo

PC Data App

qone8 uninstaller

Software Version Updater

webssearches uninstaller

 

 

Pobierz AdwCleaner, kliknij prawym na pobrany plik i Uruchom jako administrator, Kliknij Szukaj, następnie Usuń.

 

 

 

Jeśli chodzi o screen z HD Tune to nie widać wszystkich parametrów, przewiń w dół i wstaw nowy zrzut ekranu.

c02c0465d1e65dd3m.jpg

 

już usuwam te programy 

 

po wywaleniu tych smieci to samo ;) 

Coś się dzieje z dyskiem i może tu problem.

 

Wypalisz na CD program MHDD i dasz zdjęcie ze smart dysku, funkcja F8 i po całym scanowaniu dysku, funkcja F4.

Na dysku jest jeden sektor oczekujący na remap (parametr C5).

 

Kliknij prawym na partycję systemową C, Właściwości, Narzędzia, Sprawdź (tylko pierwsza opcja zaznaczona), kliknij Rozpocznij, Zaplanuj sprawdzanie dysku i uruchom ponownie system.

 

 

Następnym krokiem zazwyczaj jest remap (nie usuwa danych z dysku ale jak przy każdych operacjach na dysku zaleca się zrobić kopię bezpieczeństwa).

 

 

Pobierz HD Tune Pro (jest to wersja Trial programu ale ale może być pomocny przy dalszym postępowaniu) i zainstaluj.

Na karcie Error Scan zaznacz Quick scan i kliknij Start, po zakończeniu odczytaj i zapisz gdzieś wartość LBA (na dole, wartość w nawiasie).

 

I C6 i nie wiadomo jaki jest stan powierzchni dysku?