Asus K50c WiFi nie wykrywa sieci


(Zbyhu94) #1

Witam, posiadam laptopa Asus K50c (WinXP 32bit) i mam problem z kartą sieciwą WiFi, otóż nie wykrywa mi żadnej sieci Wifi, najpierw zainstalowałem dedykowane sterowniki z strony głównej asusa, ale później wyczytałem , że są ona źle wykrywane, a na nalepce w laptopie pisało, że posiada on chipset AR5B95, a wykrywany był jako AR9285, zainstalowałem te sterowniki AR5B95 z strony http://www.atheros.cz/atheros-wireless-download.php?chipset=30&system=1 ale i tak nie pomogło zbyt dużo, karta na 100% sprawna, odpaliłem linuxa z płytki i tam wszystko działa. a Na win XP nie che ;/ co można z tym zrobić ??


(system) #2

Najpierw zainstaluj to: http://dlcdnet.asus.com/pub/ASUS/nb/Apps/Wireless_Console/Wireless_Console_3_XP32_3010.zip rozpakuj, potem ikonka “Setup.exe”

a następnie to: http://dlcdnet.asus.com/pub/ASUS/nb/Drivers/WLAN/Azurewave/WLAN_Azurewave_NE770_XP_z761184.zip rozpakuj, folder “Install_CD” i tam “setup.exe”


(Zbyhu94) #3

Dzięki! działa!, myślałem, że ta Wireless console utility to jest niepotrzebna nakładka, ale po instalacji ATKDrv, tej konsoli i sterownika wkońcu działa !