Asus K51ac problem z baterią!

Witam… mam Asusa K51ac od nie całego roku i problem jest w tym, że bateria zaczęła od nie dawna bardzo krótko trzymać ;/ laptop naładowany 100% odłączam zasilanie czyli chodzi na baterii ustawiam nawet na MAX battery czyli tryb oszczędny i laptop trzyma gdzieś 40-50min przy normalnym użytkowaniu, gdzie ten laptop trzymał mi spokojnie 1.5h godziny !

tak szybko się bateria zurzywa w laptopach czy co ? bo jestem w szoku

Witam

ja mam Asusa K70io też od roku i mi trzyma ok 2 godziny nawet w trybie Entertainment. Ja na początku użytkowania formowałem baterie w moim laptopie.

Czyli masz podróbkę. W zestawie dają akumulator, a nie baterię.

Może pomoże coś praca do końca rozładowania i ponowne naładowanie. Ale raczej bateria/akumulator już wysiada.

Wytrzymują od pół roku do 3, różnie bywa, ale nie więcej ze względu na zmiany chemiczne.

no źle napisałem bateria (bateria to jest jednorazowe bez możliwości ładowania ) akumulator sorry ;d

no to jest bardzo dziwne, że tak drastycznie spadła moc baterii… laptop w 70% swojej pracy chodzi na zasilaczu zawsze w domu sporadycznie, gdzieś u kogoś jestem albo w domu na szybko włączyć na chwile lapka, a tak zawsze na zasilaczu chodzi i nie wiem co sie stało…

a podróbka to na bank nie jest bo laptopa nie kupiłem gdzieś na targu tylko w sklepie :wink: