Asus k52j sterownik karty graficznej

Witam,

Odinstalowałem sterowniki karty graficznej i problem ustąpił, próbowałem każdego sterowniki do karty ze strony asusa a problem zawsze był ten sam czyli przywieszanie się.

http://support.amd.com/en-us/download/desktop/legacy?product=legacy3&os=Windows 7 - 32

o stonie amd nie pomyślałem, ale okej pobieram i zobaczę czy problem ustąpi

Popraw tytuł tematu na konkretny - mówiący o problemie. Zrobisz to korzystając z opcji edytuj w poście otwierającym temat

  • nie pomogło, matryca czarna po uruchomieniu ponownym

Rozumie że masz system Windows 7 32 bit ?

Zainstalowany Windows 7 Service Pack 1 ?

Zainstalowane odpowiednie sterowniki do płyty głównej tzw. Chipset?

service pack 1 jest

przecież nie robię tego pierwszy raz i wiem mniej więcej co i jak, ale takie coś nigdy mi się nie działo

No widać nie wiesz skoro korzystasz z automatów. Pewnie masz zły sterownik. Zaistaluj te z strony producenta laptopa.

właśnie to robię, za pierwszym razem instalowałem ze strony producenta. Program tylko do tych co brakowało

3 razy reinstalowałem system i robiłem na wszystkie sposoby

chipset na pewno dobry.

ma ktoś jakieś pomysły ?

A sterownik z Windows Update?

Nie wiem jak na 7, ale na 10 pobiera się nowy sterownik 2015, czyli sporo nowszy niż oficjalny od AMD.

A może zacznij od Windowsa 64 bit? Nawet jak fabrycznie był 32, to dla aktywacji z SLIC nie ma to żadnego znaczenia. Możesz od razu zainstalować Home premium x64 SP1. Klucz OEM i certyfikat odczytasz SLIC Toolkitem.

EDIT: Doczytałem, że kupiłeś system. Ten klucz, który masz również możesz bez problemów wykorzystać z czystym obrazem Home Premium x64.

Chociaż przed zakupem warto było sprawdzić czy w Biosie nie ma licencji, ale teraz to nie ważne.

fabrycznie był windows x64

pobieram win 64bit i spróbuję wtedy wgrać sterowniki ze strony asusa

Najpierw sprawdź na sterowniku z Windows Update. No chyba, że zależy ci na CCC, to ostatnich z strony AMD

Tych ze strony Asusa pewnie nikt nie aktualizował od premiery laptopa.

okej najpierw wezmę update

to skąd najlepiej pobierać sterowniki i w jakiej kolejności ?

Sterowniki najlepiej pobierać ze strony producenta, owszem mogą być one lekko nieaktualne, jednak na pewno przetestowane pod kątem zgodności z konkretnym urządzeniem. Kolejność instalacji powinna być również podana na stronie producenta, a jeżeli nie ma to zaczynasz od instalacji sterowników od chipsetu a później kolejne.

rozdzielczość mam już dobrą, tyle że komputer i tak się przycina przy kilku aplikacjach . Tyle że teraz zacina sie nie cały system tylko aplikacja na której pracuje a reszta działa