Asus K53S Series - Sterowniki w jednym pliku - gdzie szukać?

Witam, mam taki problem mały. Przeinstalowałem system na swoim lapku i teraz nie wiem czy mogę znaleźć gdzieś sterowniki w jednym pliku? Na stronie asusa są tylko podzielone kategoriami, ostatnio musiałem ściągnąć około 50-60 plików żeby wszystkie sterowniki zostały wgrane. To bardzo czasochłonne… Więc moje pytanie brzmi: Da się to jakoś zrobić tak, żeby ściągnąć je wszystkie na raz? Np. W jednym pliku? Proszę o pomoc. We wcześniejszym lapku z mojej sygnatury wszystko było okej, ponieważ do lapka była płyta z sterownikami i wszystko dosłownie samo się instalowało. A tutaj to prawdziwa męczarnia…

Proszę o pomoc

Nie Masz innego wyjścia. Wszystko po kolei pobrać, usystematyzować, nagrać płytkę (na przyszłość będzie jak znalazł) i zainstalować.

Musisz ściągnąć oddzielnie.

Chciałbym jedynie zauważyć, że nie musisz ściągać wszystkich sterowników z ich strony. Kategorię Utilities możesz właściwie ominąć.

Szukaj pod nazwą All drivers installation pack - DriverPack Solution. Nie wiem jaki konkretnie masz model ale dla mojego K53SV są na stronie Asusa.