Asus K8V-X SE pod Viste

Witam wszystkich mam prośbę do tych którzy mieli podobne problemy i w jakis sposob sobie poradzili, i nie tytlko do tych a wiec moj problem jest nastepujacy:

Zainstalowałem Windowsa Viste wersie 32 bitowa, wszystko pieknie dziala, lecz nie moge zaistalowac:

Sterownikow do płyty głównej jest to asus a dokladnie K8V-X SE Series, tzn niektore ze sterownikow da sie zainstalowac ale problem mam z Sound Maxem wyswietla mi sie komunikat ze Vista nie moze zainstalowac wlasnie tego oprogramowania.

Drugim mojm problemem jest zainstalowanie NEOSTRADY z modemem SAGEM F@st_800, gdy wkladam plytke neo. odrazu wyswietla sie jakis komunikat ze nie mozna zainstalowac :frowning:

Prosze wszystkich o pomoc moze sa juz jakies nowe sterowniki na Viste, moze da sie zrobic to w inny sposób . Z góry dziekuje i pozdrawiam :frowning:

Mój sprzęt to:

AMD Athlon (64) Processor 3000+

2.00 GHz, 1024 MB RAM

Karta Geforce FX-5500

tu masz sterowniki do sagema, chociaż na tych pod xp też działa. Ważne żeby instalować same sterowniki bez aplikacji Neostrada TP.

http://www.orange.fr/bin/frame.cgi?u=ht … r/1831.php

Co do sterów do płyty głównej to musisz poszukać w necie lub próbować wymusić instalacje sterów do XP i sprawdzić jak komp będzie się zachowywał.

Proszę zmienić temat postu na konkretny,opcja zmień i popraw.JNJN

Rozwiązanie dla NEO już Masz podane.

Co do płyty to nie martw się o sterowniki do całości (chipset, lan, usb) tylko trzeba się martwić o brak sterów do dźwięku. Jeśli Vista nie rozpozna układu dźwiekowego pozostaje Ci czekać i szukać rozwiązania na stronach producenta a z tym mogą być kłopoty.

Poszukaj na Forum - było już kilka tematów o AC97 (zarówno dla SoundMaxów jak i innych rozwiązań AC97)

Sprawdź te sterowniki http://www.touslesdrivers.com/index.php … code=15493

Pozdrawiam

Dzieki za informacje właśnie zaistalowałem system Vista no i ku mojemu zdziwieniu udalo mi sie zaistalowac soundmaxa, a polaczenie z neo zkonfigurowalem recznie i wlasnie teg posta pisze z nowego systemu :smiley:

Sterowniki dawałeś te co podałem link? Bo na stronach ASUSa dalej ich nie ma.

Pozdrawiam

Pewnien te z xp mu zadziałały :wink:

tak zgadza sie wrzucilem plyte ze sterownikami no i wszystko zainstalowalo sie pomyslnie :slight_smile: