Asus live update problem z BIOS

Włącza się cały czas aktualizacja BIOS aplikacja V1.0.17 lecz gdy ją pobieram nic nie idzie przez cały dzień czy ją muszę pobierać jak komputer chodzi mi dobrze.A jak nie muszę pobierać to jak ją wywalić żeby mi się nie załączała przy włączeniu komputera

królik12 , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Szczerze mówiąc, to cały ten Asus Live Update nie jest strasznie potrzebny, jednak niepożądaną pozycję można, zdaje się, w nim wyłączyć, lub wyłączyć samoczynne uruchamianie w Start > Uruchom > msconfig > Uruchamianie. Jeśli komputer dobrze działa, nie aktualizuj BIOSu.

A jak wyłączyć jedynie tą aktualizacje BIOS bo nie wiem,czy można ją wyłączyć tak aby live update był nadal włączony.Sprawdzałem w mconfig ale tam nie mogę znaleść co jak i do czego.

Live Update ma zdaję się interfejs graficzny ,więc uruchom go i poszukaj Select the update Method > Option > Disable check for BIOS update lub coś w tym stylu :wink: