Asus Live Update- Win 7

Witam! Mam trzy problemy:

1- posiadam zainstalowany program Asus Live Update ale nie mogę go usunąć, ponieważ nie ma deinstalatora. Jest na to jakiś sposób?

2- usunąłem masę śmieci od Asusa, pozostawały puste foldery, które są kompletnie zbędne. Jaki program sobie z nimi poradzi i jest bezpieczny dla pracy windowsa 7?

3- dodaję tutaj screen z dysku C, jest wiele plików które powstają podczas recovery, czy one są niezbędne?

I link do SS:

http://imageshack.us/g/88/78891982.png/

Ad 2. Z pozostałościami po tego typu programach daje sobie radę Odkurzacz: http://www.dobreprogramy.pl/Odkurzacz,P … 12322.html

Ad 3. Pozostałości po Recovery dobrze jest usunąć po prostu systemowym Oczyszczaniem dysków (dla dysku C).

Niestety nie ma tam pliku deinstalacji. Inny sposób?

Odkurzacz zaraz wypróbuję :wink:

Pozdrawiam

Odkurzacz nie usunął pustych folderów etc., jakieś dobre narzędzie do tego?

Odkurzacz usuwa puste foldery! Poszukaj w nim odpowiednią opcję.

Podobne narzędzie jest także zawarte w Glary Utilities: http://www.dobreprogramy.pl/Glary-Utili … 13276.html, Moduły > Pliki i foldery > Wyszukiwanie pustych folderów.

Rzeczywiście, dopiero co miałem pisać posta, że jednak znalazłem tę opcję :wink: To pozostaje mi to Live Update… co z nim zrobić?

Jeśli Revo Uninstaller Pro (którego masz) nie znajduje deinstalatora, to czarno to widzę! Usiłowania odinstalowania “na siłę” nie polecam. Może się źle skończyć dla całości systemu. Czasem sposobem jest ponowne użycie instalatora , który bywa, że ma opcję “Odinstaluj”.

Ja mam laptopa ASUS K52D i przy instalacji sterowników Program zaistalował mi się samodzielnie. Odinstalowywałem go i nic nie dało, a w sterownikach nie można go odinstalować.