ASUS M2N-E nForce 570 Ultra SATA2 Dual DDR2 AM2


(3devil33) #1

Witam chciałem się was zapytac czy ta http://www.arche.home.pl/sklep/product_info.php/products_id/14895 płyta główna jest dobra, najlepiej by było jakby się wypowiedział McDracullo lub wigrus ale inni tez mogą byc z góry dzięki Pozdrawiam


(..:DP:..) #2

Test Asus M2N-E (nForce 570 Ultra) rev. 1.01G


(Bażant) #3

Plyta wydaje sie byc dobra, ale jak widac byly problemy i niedorobki w testach... Jezeli nie jestes maniakem O/C to powinna styknąć :wink:


(McDracullo) #4

Moim osobitym zdaniem płyta bardzo dobra. Sam kręciłem na niej semprona 2800+ i poszedł 600MHz więcej, ale ponoć to przypadek (taki jak w tymn teście? :stuck_out_tongue: )

Możesz zaintereswać się jeszcze czymś takim: http://egielda.com.pl/?str=art&id=1700-7

Do ilu $$ ma być płyta główna?


(3devil33) #5

tak do 350 - 400zł


(McDracullo) #6

To albo ten Asus albo MSI K9 Ultra-F2 albo http://sklep.benchmark.pl/pelny_31579.html


(Wigrus1) #7

no to bierz zdecydowanie DFI, pokręcisz sobie trochę na niej, no a ten asus też niczego sobie, no tyle, że Mc mówi, że wydajność starszych chipów jest o wiele mniejsza, sam muszę poszukać tych testów...


(McDracullo) #8

Tylko nie wiem gdzie aj to czytałem.. czy czasdami nie na benchamrk.pl :mrgreen: wtedy tą teorie mozna sobie wsadzić w :dupa: :stuck_out_tongue:

Jak znajde linka to wrzuce.. :stuck_out_tongue:


(Wigrus1) #9

No to przecież masz historię w operze, wibjaj szukaj chip,chipset,, nvidia,asus,dfi jakieś frazy a napewno znajdziesz :wink:


(McDracullo) #10

Ale czytałem to przed formaytem.. zresztą historie to ja czyszcze co jakiś czas.. :stuck_out_tongue: