Asus M4A88T-V EVO czy Gigabyte MA770T-UD3P

Witam jak w temacie która lepsza do kompa z podpisu ? bardziej jestem przekonany do ASUSA

i tak żeby nie zakładać nowego tematu czy te pamięci są godne uwagi bo chcę sprzedać moje i kupić 8 gb

http://allegro.pl/promo-corsair-8gb-2x4 … 51719.html

Z tych dwóch płyt wybrałbym ASUS, ma nowszy chipset, 2 gniazda PCI-E przystosowane do CrossFire, dobrą sekcję zasilania.

Co do pamięci to nie widzę sensu wymieniać, obydwie mają taką samą prędkość, lepiej dokup kolejne 4GB i będzie dobrze :wink:

tak właśnie myślę kupić jeszcze 4gb ale nie stać mnie na g.skill mogą być inne ale z takimi samymi opóznieniami i taktowaniem ? nie będzie problemu z działaniem ?

qwerty21 , tak jeśli taktowania i prędkość były by takie same to nie powinno być problemów. Jednak w takiej sytuacji (po co kombinować) możesz sprzedać pamięci G.Skill i kupić te Corsairy, XMS3 są dosyć dobre, no i będzie pewność że będą ze sobą współgrały :wink:

moje są 9-9-9-24 i 1600 mhz więc albo kupię inne z takimi samym taktowaniem albo sprzedam moje i kupię 8 gb

a co do płyty to wezmę ASUSA

Nie wiem, czy jest sens brać płytę z nowszym chipset’ em skoro niedługo wejdą do sprzedaży płyty z AM3+.

Z mojego punktu widzenia się nie opłaca. Ta płyta ASUS’ a obsługuje niby CFX tyle, że w konfiguracji x16 + x4 :? szału nie ma. Lepiej wziąć tańszą ze starszym chipset’ em a później wymienić na jakąś z AM3+.

zobaczę jeszcze jak to będzie x16 + x4 czyli jedna karta na full działa a druga 50% tak ? jakoś tak chyba to było to naprawdę słabo.ale jak będę chciał robić CF to zmienię płytę.A co do pamięci to te by działały z moimi G.Skill ? te same właściwości mają

http://allegro.pl/adata-gaming-v2-0-xpg … 35687.html