Asus N53SV, karta Wi-Fi wyłącza się. Jaka przyczyna?

Witam,

Od jakiegoś czasu mam problem z kartą bezprzewodową kartą sieciową mojego laptopa. Kiedy przenoszę go podczas pracy z jednego miejsca w drugie nagle traci połączenie z internetem, natomiast karta Wi-Fi zostaje wyłączona i kiedy w ustawieniach karty chcę ją ponownie włączyć pojawia się komunikat “Trwa włączanie…” a następnie “Włączona”, jednak ostatecznie nic się nie zmienia (ikona wciąż jest szara). Ponadto komputer sprawia wrażenie, że z chwilą problemów z internetem zaczyna głośniej chłodzić. Nie tak dawno miewałem podobne problemy nawet kiedy leżał on spokojnie na biurku, jednak po tym jak wyciągnąłem z niego baterię i włożyłem ją z powrotem po paru minutach problem pojawia się tylko przy przenoszeniu (może to przypadek, ale myślę, że warto o tym wspomnieć)

Model mojego notebooka to Asus N53SV, karta Qualcomm Atheros AR9285 Wireless Network Adapter (sterowniki pobrane ze strony producenta).

Do końca czerwca komputer objęty był gwarancją. W czerwcu też zgłosiłem się do Asusa z tym problemem. Z dokumentacji wynika, że wymienili mi kartę sieciową. Przez parę dni wydawało się, że wszystko chodzi jak należy, ale problem powrócił. Dodam, że komputer raczej nie był narażony na jakieś uszkodzenia.

Proszę bardzo o pomoc :slight_smile:

Dodane 13.08.2013 (Wt) 0:04

Odświeżam temat. Nadal nie rozwiązałem problemu :confused: Jakieś pomysły? Proszę o pomoc.

Witam, 

czy udało Ci się rozwiązać ten problem? Mam tego samego laptopa i od jakiegoś czasu zauważyłem takie same zachowanie?