Asus P2B-F i jaki najszybszy procek do niego?

Siema! Dorwałem dzisiaj za grosze Asus 'a P2B-F stara płytka, ale jara jak każdy Asus! Obecnie mam Celerona 466MHz i prze taktowałem go do 533MHz. Ale dla zabawy założył bym coś mocniejszego! Czy jest może jakiś Celeron 1GHz który by wszedł do tej płytki? Bawię się OC w ostatnim czasie i trenuję na takich złomach! Wiec może jest jakiś mocniejszy procek? :mrgreen:

W OC to pobaw się na swoim sprzęciku - ma parametry do tego jak należy (no może poza ramami i nie wiem jaką masz budę). P2B-F była projektowana dla Pentium II, a z nowymi BIOS-ami chodziła z PIII. O ile pamiętam to najwyższy procek PIII do slotu był 800 MHz. A że jara to fakt - sam znam biura gdzie chodzą kompy z takimi płytami do dzisiaj, chociaż z czasem mają problemy z FSB 133, nie mówiąc owyższych. Niedawno musiałem przestawić FSB na 100 MHz, żeby w ogóle chodziła. Gdybym poszukał to może nawet znalazłbym do niej oryginalna instrukcję i CD.:mrgreen:

Ja mojego Celka 466 na ABicie BE-6 wykręciłem bez podnoszenia napięcia na coś koło 6 set… tylko jak wyczaiłem jak sięnapięcia zwiększa (ahhh to były czasy nieświadomości :smiley: ) to Celeron poszedł spać :stuck_out_tongue: )

gugu007 -> Swój sprzęcik dopiero składam :wink: Czekam jeszcze na pare elementów bo jeszcze nie ma w kraju. A poza tym GoodRAM jest jedną z lepiej kręcących się pamięci. ^^ Wiec nie wiem o co ci chodzi ;p

McDracullo ->

600MHz to i tak dobry wynik ^^ Niedługo powiem wam jaki wynik da się na nim max wykręcić ;p Właśnie pasowało by bios zaktualizować bo mam z 2000r n/c