ASUS P4C800 - lub inna - jaka?

Witam,

Napaliłem się ostatnio na płytę główną ASUS P4C800 Deluxe. Na allegro niestety te płyty sprzedają w zestawie z innymi, niepotrzebnymi mi komponentami, przez co cena jest wyższa, mnie zależy na samej płycie ale jak juz wspomniałem nigdzie nie ma. Szukam jakiegoś zamiennika tej płyty, by również miała chipset intel i875P, złącza SATA, Przydałby się gigabitowa karta sieciowa, najbardziej zależy mi na jak najlepiej grającej zintegrowanej karcie dźwiękowej. Ponoć wymieniony ASUS ma dobrą. Co moglibyście polecić?

Do ilu złotych ma być ta płyta? Poszukaj sobie płyty ABIT IC7-G. Wg. mnie całkiem przyzwoita :). Co do dźwięku, nie powiem Ci, gdyż nie jestem jakimśtam wytrawnym słuchacze,.

Mam powiedzmy 160 złotych. Czytałem o tej płycie, podobno nie jest zbyt dobry.

Masz tu “gołą” płytę http://allegro.pl/asus-p4c800-gold-i875 … 23753.html , ale za tę kasę co proponujesz, to możesz o niej pomarzyć.

Wiem, dlatego pytam o jakiś zamiennik. Co polecicie?

przecież podałem link do samej płyty.

Chłopie o co Ci w końcu chodzi ?

Szukam takiej płyty w opłacalnej cenie. Za 249 złotych można już zakupić coś lepszego niż płyta pod pentium 4, nie sądzisz? Zapewniam, że gdybym miał tyle pieniędzy przeznaczyć na komputer to nie szukałbym tego konkretnego ASUSA ani podobnych.Z racji takiej, że mam tyle, ile mam szukam płyty spełniającej moje wymagania podane w pierwszym poście. Mam nadzieję, że teraz już jest wszystko klarowne :slight_smile:

Wniosek jest jeden, masz za duże wymagania a za mało kasy i po prostu taka płyta nie istnieje by Twoje 2 warunki były jednocześnie spełnione.