Asus p552 problem z orange menu;/


(Ta1abolek) #1

Witam Wszystkich:)

Od 2 dni jestem posiadaczem ASUS-a P552 z nakładka ORANGE na windowsa mobile 6.1 professiona...

firma orange wprowadzajac swoje Menu pousówała(chyba) bądź pozablokowywała dosc duzo programów na takich jak do odczytu pisma odrecznego... lub od 3- wymiarowości w menu... no i w zwiazku z tym nasówa mi sie pytanie czy jest możliwosc usuniecia badź dezinstalacji tego ORANGE menu z mojego asuska:) ... płytki z windowsem mi nie dali tylko z jakims programem do synchronizacji... o i jeszcze jedno bym prosił o dość dokładne wyjaśnienie jak to można zrobić... poniewasz nie chcem stracić na niego gwaranci:)...

wielkie dzieki za wszelka pomoc

Sakurabi:)


(Janek109) #2

Chyba bez utraty gwarancji nie usuniesz brandu operatora ale nie jestem pewien czy tak jest w WM ale w innych fonach z symbianem i normalnych nie da się usunąć brandu bez utraty gwarancji.

Co do tej płytki to zapewne nic Ci nie da zainstalowanie z niej WM ponieważ ten nowo instalowany zapewne też będzie miał brand operatora.


(olmeca) #3

Robisz hard reset urzadzenia - po sklibrowaniu ekranu i uruchomieniu systemu pojawi sie na ekranie male okienko z informacja ze zostana automatycznie doinstalowane dodatkowe pakiety. Zaraz po pojawieniu sie tego okienka zrob soft reset i menu orange nie zostanie zainstalowane. Sprawa szybka i prosta bez zmiany romu i utraty gwarancji. Wyglad systemu bedziesz mial klasyczny WM 6.1, reszte wodotryskow do ekranu (TF3D, itp.) bedziesz musial sam doinstalowac.


(Ta1abolek) #4

ooo dzieki...a jak można tą reszte doinstalowac z kad ja mozna sciagnąc?? o i jak mozna zrobić ten sofr reset??

-- Dodane 06.08.2009 (Cz) 13:50 --

olmeca , kolego jak sie robi soft reset??


(olmeca) #5

hrasus.jpg


(Ta1abolek) #6

kurcze nie działa szkoda... szukałem na innych forach i tez nic nie było... tam juz kombinowali bardziej z wgrywaniem nowego softu... przeróbkami innych i nic... bede musiał sie meczyc z ta badziewiasta nakładka orange... i przez ta nak ładke nic mi sie nie instaluje zadna mapa na gps zadne programy nic porazak ...pisza mi ze program nie zgodny z softem


(olmeca) #7

Hard restet sprzetowy moza wykonac tak - Strzałka w górę i trzymać podczas soft resetu.

Informacje o tym jak pozbyc sie orange menu masz opisana tutaj -> http://pdaclub.pl/forum/index.php?topic=122970.0