Asus p552 problem z orange menu;/

Witam Wszystkich:)

Od 2 dni jestem posiadaczem ASUS-a P552 z nakładka ORANGE na windowsa mobile 6.1 professiona…

firma orange wprowadzajac swoje Menu pousówała(chyba) bądź pozablokowywała dosc duzo programów na takich jak do odczytu pisma odrecznego… lub od 3- wymiarowości w menu… no i w zwiazku z tym nasówa mi sie pytanie czy jest możliwosc usuniecia badź dezinstalacji tego ORANGE menu z mojego asuska:) … płytki z windowsem mi nie dali tylko z jakims programem do synchronizacji… o i jeszcze jedno bym prosił o dość dokładne wyjaśnienie jak to można zrobić… poniewasz nie chcem stracić na niego gwaranci:)…

wielkie dzieki za wszelka pomoc

Sakurabi:)

Chyba bez utraty gwarancji nie usuniesz brandu operatora ale nie jestem pewien czy tak jest w WM ale w innych fonach z symbianem i normalnych nie da się usunąć brandu bez utraty gwarancji.

Co do tej płytki to zapewne nic Ci nie da zainstalowanie z niej WM ponieważ ten nowo instalowany zapewne też będzie miał brand operatora.

Robisz hard reset urzadzenia - po sklibrowaniu ekranu i uruchomieniu systemu pojawi sie na ekranie male okienko z informacja ze zostana automatycznie doinstalowane dodatkowe pakiety. Zaraz po pojawieniu sie tego okienka zrob soft reset i menu orange nie zostanie zainstalowane. Sprawa szybka i prosta bez zmiany romu i utraty gwarancji. Wyglad systemu bedziesz mial klasyczny WM 6.1, reszte wodotryskow do ekranu (TF3D, itp.) bedziesz musial sam doinstalowac.

ooo dzieki…a jak można tą reszte doinstalowac z kad ja mozna sciagnąc?? o i jak mozna zrobić ten sofr reset??

Dodane 06.08.2009 (Cz) 13:50

olmeca , kolego jak sie robi soft reset??

hrasus.jpg

kurcze nie działa szkoda… szukałem na innych forach i tez nic nie było… tam juz kombinowali bardziej z wgrywaniem nowego softu… przeróbkami innych i nic… bede musiał sie meczyc z ta badziewiasta nakładka orange… i przez ta nak ładke nic mi sie nie instaluje zadna mapa na gps zadne programy nic porazak …pisza mi ze program nie zgodny z softem

Hard restet sprzetowy moza wykonac tak - Strzałka w górę i trzymać podczas soft resetu.

Informacje o tym jak pozbyc sie orange menu masz opisana tutaj -> http://pdaclub.pl/forum/index.php?topic=122970.0