Asus P5N-E SLI sterowniki

Witam.

Mam płytę główną Asus P5N-E SLI, jednak niestety nie dostałem do niej płyty ze sterownikami. Kontaktowałem się ze sprzedawcą, ale nie wysłał. Ściągnąłem co mi było trzeba z witryny producenta, ale sterowników do karty sieciowej nie mogę zainstalować. Bardzo dziwna z nimi historia. Gdyby ktoś miał taką płytę i mógłby mi wysłać jej obraz czy coś… bardzo byłbym wdzięczny. Sprawa jest bardzo pilna.

Pozdrawiam

Tzn. jaka?

Tzn taka, że to są jakieś Ris czy coś, nie ma instalatora, przed dodawanie sprzętu też nie idzie, trzeba je jakimiś strasznie dziwnymi sposobami chyba instalować jeśli chce się to ręcznie zrobić.

W menadżerze urządzeń wybierasz zainstaluj sterownik i wskazujesz ręcznie ścieżkę do folderu ze sterownikami.Tylko musisz je najpierw wypakować.

Tak też robiłem. Nie widzi tam żadnych sterowników. Mówię, że to są bardzo dziwne sterowniki, pierwszy raz takie widzę.

http://support.microsoft.com/kb/315279 coś takiego na stronie MS piszą, ale szczerze, niewiele rozumiem :smiley:

Widzę,że w katalogu ze sterownikami jest plik instalatora więc nie powinno być problemu.Jaki wskazujesz folder do instalacji sterowników?

Powinien być taki X:\Ris/nrm/32bit.Dobrze by też było gdybyś chociaż napisał jaki masz system.

To jest plik Deinstalatora chyba. Wskazuje tak i nie znajduje tam żadnych sterowników.

A tak, przepraszam. System: Windows XP Pro.

Z tego co mi się wydaje to sterowniki do karty sieciowej instalują się razem z sterownikiem od Chipset’u.

No tak zrobiłem, teraz w menedżerze widzi mi nforce networking conrtoller, ale w połączeniach sieciowych wraz go nie ma…

@up:

Ty masz widzę taką płytę. Dużo zajmują na płycie te wszystkie sterowniki? Może mógłbyś mi zrobić obraz płyty i jakoś podesłać… ?

dextereczek , ok, zrobię Ci obraz tej płytki, ale będziesz musiał poczekać do jutra, bo to waży 425MB. Więc się troszkę z upload’em zejdzie.

A gdy podłączysz kabel do karty sieciowej też się nie pojawia te połączenie w Moje miejsca sieciowe?

No to super! Czekam więc :slight_smile:

Podłączałem właśnie i się nie pojawia. Głupie to strasznie :?

DOWNLOAD:

PART 1

PART 2

Party należy ściągnąć, po czym wypakować następnie obraz .nrg zamontować w Daemon Tools ewentualnie wypalić na płytę CD i macie gotowy, oryginalny krążek ze sterownikami do ASUS P5N-e SLI.

Upload by Neon1992.

Dzięki wielkie! :slight_smile:

:smiley: Witacie :smiley:

Neon1992 ,Jak masz jeszcze obraz płyty ze Asus P5N-E SLI sterowniki to bardzo bym prosił o nią. ![-o<

Linki dawno wygasły

Sorry, że tak późno ale wcześniej się nie dało.

DOWNLOAD:

PART I

PART II

Nie szkodzi. Ważne, że odpowiedziałeś na prośbę i bardzo, ale to bardzo dziękuję :smiley: :smiley: :smiley:

mimo, że post już trochę ma, wielkie dzięki - przydało się :slight_smile:

Proszę bardzo.

Widzę że korzystacie, więc świeży upload.

W tej paczce znajdują się najnowsze sterowniki do naszej płyty głównej pobrane z http://support.asus.com/, spakowane i uploadowane przeze mnie.

Sterowniki ASUS P5N-e SLI.part1.rar

Sterowniki ASUS P5N-e SLI.part2.rar