Asus p5vd2-vm se, p4m900, ddr2-667, sata2, raid, lan, vga,

Jedną taśmą na obu płytach podepniesz dwa urządzenia czyli dysk i nagrywarkę.

I tak to będzie cud techniki w porównaniu z tym co mam teraz.

No ale powiedz mi, po co się nas pytałeś o opinię o tej płycie, skoro wszyscy ci ją odradzaliśmy, a ty i tak ją kupiłeś?

Na początku to nikt jej za bardzo nie odradzał a to, że nie da się podkręcać to dla mnie żaden argument.

Dopiero po tym jak zamówiłem to rozpętała się burza.

Przecież pisaliśmy, że ta nasza jest lepsza w tej cenie. Tu nawet o o/c nie chodzi, ta płyta nie dość, że nie obsługuje pamięci 800MHz, to ma 2 sloty na ram, brak dual channelu, 2 gniazda SATA, brak wsparcia FSB 333MHz itd. itp. Wystarczyło prześledzić specyfikację. Sam fakt, że jest ona skonstruowana na chipsecie VIA jest dla niej dyskwalifikujący.

ale jakby nie patrzeć, ktoś z tej transakcji będzie zadowolony - sprzedawca :stuck_out_tongue:

My zresztą też - im mniej tego badziewia w magazynie, tym mniejsza szansa na to, że sprzedawca będzie chciał nam wepchąć tą płytę, by zwolnić miejsce na półkach sklepowych. :lol:

ha! darth bardzo celna i trafna uwaga chociaż z drugiej strony większość z nas nawet by się na to nie popatrzyła na ten złom.

Gdyby takie płyty nie były potrzebne to by ich nie produkowano, a lepsze są droższe.

Na płycie ani na zasilaczu się nie oszczędza, te płyty są raczej potrzebne do zestawów z vobis, biedronki czy media markt w których są montowane podzespoły niskiej jakości, sprzedadzą taki zestaw i się cieszą że znalazł się jeleń który go kupił.

To ciekawy jestem na czym się oszczędza?

Może na RAM-ie albo procesorze lub na HDD ?

A widzisz sztuka polega na tym, żeby znaleźć podzespoły tanie i dobre. A ty znalazłeś podzespół tani, ale do d… O wiele starsze płyty główne były wyposażone w technologie, których tej płycie brak, np. pamięci 667mhz czy FSB 1333MHz.