Asus p5vd2-vm se, p4m900, ddr2-667, sata2, raid, lan, vga,

ASUS P5VD2-VM SE, P4M900, DDR2-667, SATA2, RAID, LAN, VGA, mATX

Czy to dobra płyta ?

Nie jest za bardzo dobra. Za tą cene masz Taką. Porówna je sobie, a zobaczysz różnice.

rad @ interia.pl , miałem kiedyś tę płytę i nie polecam zawłaszcza dlatego, że płyty od Asus’a z dopiskiem SE to wersje okrojone najczęściej bez możliwości OC.

A co to OC ?

Podkręcanie ?

Tak, OC to podkręcanie.

Na pewno nic nie będę podkręcał.

Jak nie będziesz podkręcał, to na cholerę ci w ogóle intel?

Bardziej się opłaca AMD ?

jesli nie podkręcasz to tak

Tanie procesory intela bierze się po to, by je podkręcić, zresztą wtedy będą szybsze od najdroższych procesorów AMD. W przypadku nie kręcenia nie ma to sensu, bowiem są trochę słabsze od AMD.

PS. Nie mogłeś zmieścić wszystkiego w jednym topicu, tylko musisz robić oddzielny temat o każdym podzespole?

Właśnie idę do sklepu więc chyba nie będę już nic zmieniał i kupię Intel. Ciao.

A jaką płytę?

Taka jak w temacie

A kupuj, przynajmniej ten ■■■■ na chipsecie VIA nie będzie zalegał na półkach sklepowych. A na allegro jest rewelacyjny Gigabyte GA-P31-DS3L…

Która jest bogatsza, ma 4 złącza SATA, 4 sloty na ram, 3 sloty PCI i PCI-Express x1, ma dużo lepszą kartę dźwiękową, ma lepsze kondensatory, ma Dual Channel, obsługuje procesory z FSB 1333 MHz i w tech 45nm, obsługuje szybsze pamięci ram, lepsza jakość wykonania, zdecydowanie dużo lepszy wybór od tego Asusa P5VD2-VM SE.

Już zamówiłem. Ja kieruje się tylko ceną. A na allegro nigdy już nie kupię.

Ta płyta co mi polecacie chyba nie ma złącza ATA a ja mam dysk na to złącze.

I gleba bo ma jedno, zresztą to nie problem, bo są odpowiednie przejściówki do tego. Kupiłeś chyba najbardziej nieprzyszłościową płytę, jaką można. I ile za nią sobie liczą w tym twoim “sklepie”?

Nawet nie wiem ile on sobie za to życzy bo mi nie chciał podać ceny za każdą część tylko za całość.

Ja potrzebuje 2 ATA bo jeszcze mam CDRW

No i co, na jedną taśmę idą 2 urządzenia.

Pod jeden kanał ATA możesz podłączyć 2 urządzenia dyski twarde lub CD lub ich wariacje. Naprawdę gorszego chłamu nie mogłeś kupić.