ASUS P5W DH DELUXE - cała płytka ze sterownikami

Witam,

Poszukuję płytki CD, jaka była dołączona do płyty głównej P5W DH DELUXE. Zgubiłem ją, a to co można pobrać od ASUSA to nie wszystkie programy i bonusy jakie były na rzeczonej płytce. Nie umiem w sieci znaleźć żadnych info na temat głównego, bardzo wygodnego programu instALL, różnorakich mierników, dodatków, a rzeczy te były na CD. Byłbym bardzo wdzięczny, gdyby ktoś podrzucił mi obraz płytki, bądź wskazał jakieś adresy w necie.

Z góry dziękuję i pozdrawiam

http://support.asus.com/download/downlo … uage=en-us

W lewym, górnym rogu wpisz model płyty “P5W DH DELUXE” i wciśnij Search Info, potem wskaż Twój system. Znajdziesz tam wszystkie składniki oprogramowania, jakie były na CD, również Update Install Program w pozycji Utilities.

Mógł być jeszcze Norton w wersji trial (60 dni), ale ten jest na stronie Symanteca.

Wprawdzie nie do końca mi o to do końca chodziło (bo lepiej jest sobie wrzucić płytkę, odpalić instALLa i przyjść za godzinkę, kiedy już wszystko samo się zainstaluje po wielu rebootach), ale i tak wielkie dzięki. :slight_smile:

Więc pobierz Update Install Program ze strony j.w., uruchom i też będziesz miał to samo, a nawet lepiej, bo instalowane oprogramowanie będzie bardziej aktualne, niż to było na płycie CD.