Asus R556lj-XO739 - Szukam na początku sterowników do chipsetu

Witam opiszę mój problem zakupiłem laptop Asus R556lj-XO739. l poinstalowałem sterowniki brakowało dwóch : kontroler PCI gromadzenie danych i przetwarzanie sygnałów oraz Kontroler PCI Simple Communications , następnie chciałem pobrać aktualizacje ale szukał cała noc i nie znalazł ponieważ te sterowniki przed instalacją potrzebują aktualizacji KB XXXX przynajmniej taki jest komunikat laptop jak na swoje warunki sprawnie działał a teraz po dwóch dniach ma problem włączyć się , włącza się z 10 minut i wciąż myśli , co mnie dziwi w menadżerze zadań jak sprawdzałem wydajność pokazywał prawie 3 GB pamięci RAM a on ma 4 GB przynajmniej na aukcji tak napisali , i nie rozumiem czemu tak pokazywał dodam że prawie cała pamięć była w u życiu zainstalowałem mu windowsa 7 x64 którego zakupiłem legalnie, postanowiłem przeinstalować go jeszcze raz , przy ostatniej instalacji windowsa porty usb nie działały musiałem na płytę cd nagrać sterownik od chipsetu i usb, wtedy wszystko działało , ale mam takie pytanie może nieodowiedni sterownik chispetu wgrałem czy ktoś mógły mi wskazać odpowiedni ? I jakby ktoś wiedział czemu ma takie objawy także prosiłbym o napisanie , pytanie drugie jak mogę skopiować folder z komputera jeśli nie chce wejść do systemu w trybie awaryjnym ? czekam na odpowiedź i z góry dziękuję.

 

Do laptopow pobiera sie sterowniki tylko ze strony producenta lapka !