Asus Recovery,konfig windowsa i dyski juz czyste

Witam!

Najlepej jak zaczne od poczatku…Otoz dziadek kupil komputer,na potrzeby firmy…Faktury itd.No i wczoraj siostra byla na komputerze.Dzisiaj go odpalamy z dziadkiem i pierwsze co jest to Asus Recovery Ghost…Trzeba bylo cos zaznaczyc,zaznaczylem HD i 2 partycje i zaczelo sie ladowanie.Restart kompa i konfig instalacji Windowsa :shock: Robie restart-To samo.Musialem skonfigurowac…Dodam,ze komp byl kupiony z oprogramowaniem,wiec tylko trzeba za kazdym razem je konfigurowac,ladowac nie…Wracajac do sprawy,skonczylem konfig,i dyski czyste…Wszystkie bazy danych,faktury z archiwum,maile,zamowienie itd.Szlak trafil…Jak to odzyskac?Da sie rade?Bez tego firma stoi w miejscu,zadnych uslug nie mozna wyswiadczac,bo faktur nie ma.To nie moze dlugo trwac…Co zrobic?Ewentualnie jakiego programu uzyc?

Hmmm - to jest Recovery - przywraca wszystko do fabrycznego stanu tak jak było.

Sam się przekonałem - takie programy za wiele nie dają (sam skasowałem zdjęcia i jedno odzyskałem).

Możesz probróbować KLIK - ale jeżeli to było ważne, to radzę odpiąć dysk i udać się z nim do firmy odzyskującej - bo jeśli namieszasz, to więcej zapłacisz za odzyskiwanie, bo będzie to trudniejsze.

Pzdr!

No to jest wazne…U mnie w miescie,nikt takich uslug nie oferuje…Btw:Ile moze taka usluga kosztowac?

Moge samemu cos bardziej popieprzyc? Dodam,ze jak byl ten Recovery Ghsot,to byl pasek stanu i tabelka informujaca ile MB zostalo skopiowne…Co robic? Pomoze mi ktos w obsludze tego programu?Bo nie potrafie :

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& … ild+129011

P.S: Moge szukac tych skasowanych plikow na dysku z Windowsem?