Asus RT-N10E przywracanie usawień fabycznych/podanie danych

Witam.

Po raz kolejny jako hardware’owy laik mam problem, pewnie banalny, otóż w nocy z 1 na 2 listopada multimedia zaliczyła zgon w mojej okolicy, ot co nie było internetu.

No więc sfrustrowany zacząłem grzebać w ustawieniach routera, mimo że widziałem że to modem ma problem a nie router, no ale liczyłem że coś ugram…

Więc doszedłem do etapu w którym router prosi mnie o podanie danych(sieci?) własnoręcznie… No i nie mam pojęcia jakie to dane, wygląda okno tak:

http://i1224.photobucket.com/albums/ee364/Miiodu/routercen_zps1230441a.png

Nie wiem czy liczby z tych okienek podać a jak to które, zamazałem, ale mam też z “błędnie” wypełnionymi polami jakby było potrzebne… :lol:

Wcześniej pobierał je sam, teraz gdy internet ohh powrócił router nie może, albo nie chce ich pobrać, oczywiście zrobiłem to już gdy internetu nie było, a do teraz nadal jest to samo… Gdy podpinam router przez modem to internet jest owszem, wykrywa Sieć 3 ale dostęp jest “ograniczony”…

Jedna opcja to wpisać te dane, nie mam pojęcia jakie, na umowie też nic niema a jest sobota więc nie zadzwonię, pomyślałem że może reset zrobie, czytałem jak zrobić to “fizycznie” lecz, ten router niema takiego przycisku, a jedynie wps i jakiś nad którym widnieje takie coś >o< włożyłem tam zapałkę na dobre 20sec i coś się działo, internet powrócił, lecz tylko na chwilkę, potem znowu był i znikał, znikał jak te zapałkę wyciągałem, dopóki trzymałem to router jakoś ten internet przesyłał(?).

Teraz działam na samym modemie, jednak potrzebuje wifi do laptopa dziewczyny. Więc gdyby ktoś, dane albo chociaż gdzie na tym routerze znajduje się przycisk przywracania ustawień fabrycznych… Byłbym niezmiernie wdzięczny. Czytałem na forum temat konfiguracji, i jak wyżej, na umowie tych danych niema albo nie mogę znaleźć. :frowning:

Dodam, adres ip jest dynamiczny.