Asus T101HA nie widzi kamerki

Witam,
Mam problem z laptopem Asus T101HA. W10 “zaktualizował” sterowniki urządzeń psując kamerkę internetową (obraz z niej obrócił się o 90 stopni). Odinstalowałem sterowniki od kamery, ale komputer nie chce zainstalować sterowników z Internetu. W Menedżerze Urządzeń widzi kamerkę jako inne urządzenie (ISP Camera Device).
Próbowałem instalować je z poziomu Menadżera, bezskutecznie, przez plik setup z paczki (bezskutecznie) i przez instalację pliku .inf (prawy klik/zainstaluj). Nic się nie zmienia.
Jakieś sugestie?

Podaj ID sprzętu.
Przykład:
20171119-222104-001

Wartości można kopiować (jedną linię na raz).

ID Sprzętu (Inne urządzenia/ISP Camera Device):

VIDEO\VEN_8086&DEV_22B0&SUBSYS_13A01043&REV_36&INT22B8 VIDEO\VEN_8086&DEV_22B0&SUBSYS_13A01043&INT22B8 VIDEO\VEN_8086&DEV_22B0&INT22B8 VIDEO\INT22B8

http://download.windowsupdate.com/c/msdownload/update/driver/drvs/2017/07/iacamera_abd04f2abe622a87b9611828ed36659b2e01fc6d.cab

0. RESTART.

  1. Pobierasz plik CAB z linku wyżej.
  2. Rozpakowujesz CAB jako archiwum do podkatalogu o dowolnej nazwie.
  3. Odpalasz Menadżer Urządzeń.
  4. Szukasz tego urządzenia, prawy klik > Aktualizuj sterownik > wskaż FOLDER gdzie rozpakowałeś plik CAB
  5. Czekasz na zainstalowanie sterownika.

Dziękuje bardzo, działa.

Przepraszam za post pod postem, ale pojawił się kolejny problem.
Po zainstalowaniu ww. sterowników wszystko ładnie działało, ale teraz, obraz z kamerki ponownie jest obrócony o 90 stopni. Co można z tym zrobić? Odinstalowanie i zainstalowanie nowych sterowników pomaga tylko na chwilę, na następny dzień obraz znów jest obrócony… Problem występuje w Skypie, systemowa aplikacja aparatu działa poprawnie.
Co z tym można zrobić?

Zgłoś błąd do Skype > https://support.skype.com/pl/skype/windows-desktop/

Jedyne co mogę zrobić, to napisać na ich forum społeczności… Naprawdę nie da się tego jakoś naprawić?
Czy jest jakaś szansa zwrotu tego laptopa, jak myślicie (kupiony w xkomie, w październiku)?

Sprawdź
Ustawienia Skype - Tryb tabletu - Gdy jestem zalogowany - Użyj trybu tabletu

Ustawienia Skype - Tryb tabletu - Gdy używam urządzenia - włącz tryb tabletu - zawsze pytaj