Asus TUF GAMING FX505GE - RGB

A w “Program files(x86)?”

To samo…

Czy wy naprawdę nie umiecie czytać to co jest napisane na stronie producenta i oznaczone “*”? Co byście nie zrobili to nic nie zadziała. Ten model laptopa nie ma regulowanego/zmiennego podświetlenia.

Możesz podrzucić linka, bo ja na stronie Asusa nie znalazłem tego modelu?

Wlasnie,…

Producent nie precyzuje które modele nie maja klawiatury RGB. Miałem ten laptop w ręku, tylko, że z Ryzenem. Na start była również czerwona klawiatura, a aplikacja nie potrafiła tego zmieniać. Dopiero instalacja innego oprogramowania do laptopów ROG pozwoliła na zmianę.

@xPatrykPlayX1
Wywal całe oprogramowanie do obsługi ficzerów tego laptopa i zainstaluj ponownie. Jak nie zadziała to wywal i zainstaluj wersję od ROG. Po instalacji powinien pojawić się folder AuraCore, a w środku plik instalacyjny do Aura Service.

Jak widać RGB jest.

Masa ludzi ma ten sam problem. Fabrycznie nie chce działać ten bajer. Nie mogę znaleźć osobnej instalki do Aura Service.

Możesz pobrać to. Wewnątrz paczki jest Aura Service.

@LORDEK byłbym wdzięczny jakbyś tak skrótowo opisał jak wywalić to oprogramowanie …

Wgl w TUF Aura Core dziala opcja “Awake” gdy przelaczam przycisk w Tuf to ona sie wylacza i nic wiecej nie dziala…

Odinstalujesz to jak każde oprogramowanie - w panelu sterowania lub w ustawieniach.

Próbowałem nadal to samo…

Nic nie pomoga jeszcze cos ktos?

Witam,
w moim przypadku pomogło zainstalowanie softu link poniżej. Ja mam ASUS TUF Gaming FX505DT R5-3550H/16GB/512

Po zainstalowaniu podświetlenie działa.
Szczegóły usterki: brak możliwości włączenia lub wyłączenia podświetlenia przyciskami Fn+strzałka w górę lub w dół. Na ekranie pojawiał się znak ale podświetlenie się nie zapalało.