Asus u45jc duży problem!

Witajcie. Zakupiłem laptop Asus U45JC i mam bardzo poważny problem z nim, otóż występuje usterka dosyć znana, piszczenie. Serwisowałem już raz, wymienili cewki na dysku. Dostałem laptop z powrotem, niby “naprawiony”. Niestety jest inaczej, laptop nadal niemiłosiernie piszczy :frowning:

Pytanie do Was: Co robić w takiej sytuacji, serwisować dalej ? - jest sens ? serwis asusa w Koszalinie to koszmar, to nie tylko moja taka opinia.

Pozdrawiam glucik

Cewki na dysku? :o

Co do samej reklamacji. Jeżeli zakup był na osobę fizyczną to reklamuj do sprzedawcy z ustawy konsumenckiej i żądaj wymiany na nowy model

Tzn. nie wiem dokładnie gdzie te cewki, chyba na płycie głównej, nie znam się zbytnio na hardware. Laptop już oddawałem do sklepu i dostałem nowy egzemplarz, niestety też z tą usterką :confused: a już nie przysługuje mi ten 10 dniowy okres testu gdzie mogłem oddać laptop.

Sprzęt jest zamówiony na firmę.

To reklamuj z tytułu rękojmi za wady, art. 561 KC

Dzięki za odpowiedź, napisałem do sklepu. Ciekawe co odpiszą, jeśli będę coś wiedzieć szybko tutaj opowiem.

Dodane 09.04.2011 (So) 16:43

Dostałem odpowiedź od sklepu, następującej treści:

Dodane 09.04.2011 (So) 17:33

W opcjach zasilania/ zarządzanie energią procesora wyłączyłem bezczynność i bajera, nic nie piszczy. Ale jest problem, mam teraz temperatury po 65 stopni :confused: nic nie powinno się dziać ?