Asus X501A brak dźwięku w programach i systemia

Witam,

 

Niestety nie działa mi dźwięk. Nie działa na YouTube, systemie ani w programach. Kiedy chce np. odtworzyć muzykę w WMP wyskakuje mi tak komunikat : ’ Program Windows Media Player nie może odtworzyć pliku, ponieważ wystąpił problem z urządzeniem dźwiękowym. Urządzenie dźwiękowe może nie być zainstalowane na komputerze, może ono być używane przez inny program lub może nie działać prawidłowo.’ Mimo, że klikam 'pomoc w sieci’ nic mi to nie daje… :confused: Na YouTube po odtworzeniu filmiku, filmikdziała przez 1-2s a potem wyświetla się komunikat 'Wystąpił błąd, spróbuj ponownie później.Dowiedz sie więcej.'Kiedyś miałam podobną sytuacje, że nie działały mi dźwięki, ale na słuchawkach było wszystko ok. Nie pamiętam jak, ale to naprawiłam. Teraz nawet na słuchawkach nie ma dźwięku…Nie jestem żadnym informatykiem więc sobie sama nie poradzę.Nie mam także takiej osoby znajomej, która bym sprawdziłą co jest nie tak. Wczoraj jeszcze po godzinie 22 korzystałam z laptopa i wszystko było ok. Zamknęłam go i odłożyłam a dzisiaj takie ‘bum’…

Witam.

 

Sprawdz w menadzerze urządzeń czy wszystko jest zainstalowane

Podaj producenta i model laptopa, wszystko masz czarno na białym na spodzie…

Bez tego i Kaszpirowski nie pomoże, system windows 8?

To podstawowe informacje, może wystarczy zwykły restart systemu?