Asus xonar dx a głośniki 51 logitech x530 problem

Witam serdecznie

kupiłem xonara dx

i podłączyłem do niego moje x 540

tak jak było w instrukcji asus

po przeprowadzeniu testu na działanie 5.1 w systemie jak i w xonar audio center wszystko było ok

Gdy włączyłem mp3 grają tylko 3 głosniki wufer i 2 tylne , funkcja matriks nie działa .

stery do karty najnowsze ze strony asusa

pomocy :smiley:

dziękuje i pozdrawiam

no ale jak brzmi pytanie?? z czym potrzebujesz pomocy?? masz problem że zamiast przednich grają tylnie czy że grają tylko 3 zamiast wszystkich??

jeśli chodzi o to że grają tylnie zamiast przednich to zwykła wina źle podłączonych. mam te same głośniki i karte creative x-fi titanium i mimo że mam prawidłowo podłączone to oprogramowanie jak i windows stwierdzi że są źle podłączone dlatego nie patrz na instrukcje itd tylko normalnie podłącz je kolorami albo po prostu zamień w subwooferze kabelki.

co do mp3 i tego że grają tylko 3 to jest normalne bo mp3 masz w stereo a nie 5.1, mam tak samo i jeśli chcesz mieć muzyke i filmy równo na wszystkie głośniki to musisz w opcjach programu dopasować odpowiednią opcje według gustu.

windas0 ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.