Asus ZenBook UX303ln w dobrym stanie

Mam na sprzedaż Zenbooka UX303ln. Cena? Około 1900 złotych.

Jest w bardzo dobrym stanie zarówno technicznym, jak i wizualnym. Jest na gwarancji jeszcze przez jeden-dwa miesiące. Podczas naprawy gwarancyjnej wymieniono w nim ekran wraz z górną częścią klapy oraz baterię. Bateria jest w dobrym stanie.

Komputer nadaje się zarówno do gry (GTA V, Metal Gear Solid V, Tekken 7), jaki do pracy przy lekkiej obróbce graficznej oraz wideo przy dwóch dodatkowych monitorach. Posiada dwie karty graficzne, jedną zintegrowaną Intela, która jest bardzo energooszczędna, ale i na tyle wydajna, że bez problemu spisuje się podczas codziennego użytkowania. Natomiast dedykowana grafika nVidii jest uruchamiana przy pracy z programami wymagającymi większej wydajności. W grach takich jak Counter Strike: Global Offensive oraz League of Legends przy rozdzielczości natywnej 1920x1080 i wysokich ustawieniach daje około 100 FPS. Komputer posiada aż 12 GB RAMu. Przy takiej ilości pamięci operacyjnej bez problemu można uruchomić wiele programów na raz. RAMu z pewnością nam nie zabraknie :wink:
Komputer jest bardzo elegancki, smukły i lekki, jednocześnie posiada wydajność, która pozwala na komfortową pracę. Zamieniając dysk HDD na SSD (ok. 240 zł za 128 GB) otrzymujemy komputer, który po prostu śmiga. Ewentualnie możemy zamontować dysk SSD na złącze mSATA (wtedy możemy mieć 2 dyski, szybki SSD na system i HDD 750 GB na dane).
Do tego komputer oferuje świetny czas pracy na baterii, szczególnie biorąc pod uwagę jego możliwości. Jest to około 5 godzin bezproblemowego korzystania z komputera.

Specyfikacja techniczna:
Procesor: i5 5200U o taktowaniu 2.4 Ghz,
RAM: 12 GB DDR3L
Nośnik danych: HDD 750 GB SATA3, dodatkowy slot mSATA
Karta graficzna: Intel HD5500 + nVidia Geforce 840M z 2 GB pamięci VRAM GDDR5?
Matryca: 13,3/1920x2080/mat
System: Windows 8 zaktualizowany do Windows 10
Dwurdzeniowy/czterowątkowy procesor jest bardzo wydajny, a przy tym energooszczędny. Komputer działa bardzo płynnie nawet przy dużym obciążeniu.

Do urządzenia posiadam pełen komplet dokumentów oraz opakowanie.

Komputer posiada zarysowanie na prawym zawiasie oraz zarysowanie na spodzie klapy wynikające z naprawy serwisowej przy braku kompetencji wymieniającego podzespołów. Pod touchpadem znajduje się małe zadrapanie, nie przeszkadzające w użytkowaniu komputera.

W razie pytań - zachęcam do wiadomości prywatnych.