[ASUS ZENFONE 9] Zbyt cicho na mini jack oraz bluetooth

Mam problem z glosnoscia na telefonie Asus Zenfone 9.
Telefon ma cyfrowo-analogowy przetwornik dobrej jakosci. Niestety dzwiek z telefonu nie jest tak glosny jakbym chcial. Na bluetooth jest to samo wiec winie tu softa. A dlaczego? a bo wczesniej mialem Poco F2 Pro rowniez z dobrym przetwornikiem i tam byla podobna sytuacja z tym, ze przez zrypane dyrektywy Unii bylo to specjalnie przyciszone w sofcie i wystarczylo zmienic region na taki spoza UE i telefon gral jak szalony. 3/4 glosnosci i uszy puchly. Tu na full nie ma nawet tego co tam. Niestety nie moge znalezc nigdzie opcji zmiany regionu telefonu. Przeszukalem internet tu i tam i nic. Może ktoś wie jak zaradzić? Uzywam sluchawek studyjnych, ktore takie przettworniki zasilaja bez problemu. No na tych sluchawkach nie jest jakos rewelacyjnie glosno.

Nie wiem jak w 9 ale w 10 jest możliwość wyboru regulacji głośności między „Androidową” a „Asusową”. Może to coś by zmieniło?

Nic to nie daje. To tylko łączy kilka suwaków w jeden. Nie mozna również pominac tego equalizera, ktory ma kilka trybow, ale nie ma normalnego. Jakies kina ,muzyki duperele