Asus - zmiana rozdzielczości

Witam.

Mam problem z nowym laptopem (Asus, windows7).

Zauważyłam, że podczas korzystania z niego, gdzieś po godzinie 00.30 zmienia się rozdzielczość. Nigdy się z czymś takim nie spotkałam. To już kolejny raz z rzędu. Wszystko staje się wielkie. Nie wiem, czy to moja wina… Nagle wyskakuje mi czarne okienko z białymi literkami… I rzucający się w oczy napis “uninstall”. Zauważyłam, że załącza się wtedy WINDOWS LIVE UPDATE. Wszystko tak szybko się dzieje, że nie jestem w stanie temu zapobiec… Staram się następnie w opcjach rozdzielczości zmienić na odpowiednie ustawienia. Tak, jak w pod tym linkiem :

. Niestety, po tym wszystkim w moich ustawieniach nie ma możliwości takiej zmiany. Mam do wyboru dwa warianty rozdzielczości.. Niestety żadna nie jest odpowiednia. Jedyne co działa, to przywrócenie systemu do wcześniejszego punktu w czasie.. Ale ile można.? Nie mam zamiaru codziennie po północy przywracać te ustawienia.. Czy możliwe jest, że gdzieś w laptopie zapisane jest, aby o tym czasie sam zmieniał swą rozdzielczość.? Może powinnam wgrać nowego Windowsa, sterownik grafiki.? Może zrobić coś z tym WINDOWSEM LIVE UPDATE.? Czy on w ogóle jest bardzo ważny.? POMOCY.! To ASUS X53TK X53TK-SX106V.

Nie złapałeś czasem jakiegoś syfu?

Zainstaluj sterowniki do karty graficznej

http://pl.asus.com/Notebooks/

Przeinstaluj windows live essentials, lub zdeinstaluj doszczętnie jesli nie korzystasz. ponoć ten błąd często się przytrafia.

http://answers.microsoft.com/en-us/wind … 60da58ab25