Asus1215n jaki system wybrać?

Witam, chciałbym zadać pytanie do użytkowników forum , czy ktoś z was posiada windows 8 na Asusie 1215n ? , jak oceniacie pracę tego systemu czy lepiej się sprawuje niż windows 7 ? a co ze sterownikami ? , czekam na wasze opinie ponieważ sam mam właśnie ten sprzęt z 8-semką i nie wiem czy nie wrócić do 7-demki z chociażby tego powodu że nie mogę ogarnąć sterowników do ION-a żeby np. pograć w cs 1.6 aczkolwiek to jest tylko jeden z problemów , czekam na wasze odpowiedzi , zaznaczam że instalowałem sterowniki(od 7 na ósemce (po zaznaczonej zgodności) od ION2 ze strony Asusa , jednak przy próbie uruchomienia np. cs 1.6 wyskakiwał mi błąd zawierający treść mniej więcej tego typu że system nie pozwolił uruchomić opengl , nie wiem sam co wybrać .

Asus przygotował do tego netbooka tylko sterowniki pod win7 jednak po instalacji win8 wszystkie stery są od razu , oprócz tego nieszczęsnego ION-a

Dzięki za odp

Pozdrawiam

win8 żadnej rewolucji nie wnosi a ja na 7 nie mam z niczym problemu wiec sam nie widze sensu zmieniania systemu na 8 może kiedyś zmienie;]

wiec według mnie lepiej przy 7 zostać. tym bardziej zę na 8 masz problemy;] czyli sam sb odpowiadasz;]