Asusf5sl

Witam! Mam problem i bardzo proszę o pomoc. Niedawno dostałam od rodziców laptopa, lecz była na nim zainstalowana Vista, na której nie działała mi neostrada. Dlatego przeinstalowałam go na xp. Zainstalowałam sterowniki, ale niestety chodzi tylko dźwięk! Już nie wiem co mam z nim zrobić. Szczególnie zależy mi na grafice. Laptop to ASUS F5SL, karta graficzna to ATi Radeon HD3470. Chętnie podam inne przydatne informacje tylko nie wiem co jest jeszcze potrzebne. prosze o pomoc

cześć Ewelinka, jaki masz ten modem od neostrady ?? zainstaluj program everest home edition i wklej raport w postaci linku do strony gdzie udostępnisz go…

Ale teraz na xp działa mi neostrada. Tylko teraz nie działa mi dobrze grafika:)

po angielski ale działa

http://www.driverheaven.net/modtool.php

ewentualnie z torrenta :

http://thepiratebay.org/torrent/4542524 … ista_32Bit

No i co mam z tego pierwszego zainstalować tylko to Mobility czy coś jeszcze?

no bo juz probowałam instalować z tej strony ale nie wiem bardzo co i jak tam…

prościej będzie jak zainstalujesz program uTorrent, ściągniesz plik z 2 linka i wrzucisz do programu uTorrent :P, jeśli chodzi o 1 link tu masz to co wyprodukował Google Translator :

Instalacja krok po kroku

1: Pobierz MSXML 6.0 firmy Microsoft. (Domyślna w Vista) - Zainstaluj.

Etap 2 jest VISTA TYLKO

2: Upewnij się, UAC kontroli Vista jest wyłączony. Jeśli nie wiesz jak to zrobić to przeczytaj ten poradnik (metoda 4 jest najprostszy) lub kliknij przycisk “wyłączyć UAC” Mobilność w Modder.net - proszę pamiętać, MUSISZ po restarcie wyłączyć UAC. Jeśli nie chcesz go trwale wyłączone, można włączyć go ponownie, po mobilności narzędzie skończy, ale nie będzie mod sterowniki poprawnie z UAC ON.

3: Pobierz najnowsze sterowniki z www.ati.com pulpitu (lub uzyskać je od Driver Heaven Downloads). Jeśli używasz systemu Windows XP należy upewnić się, aby pobrać. NET Framework z witryny Microsoft (jest wbudowana w system Windows Vista, więc nie ma potrzeby, aby go zainstalować).

4: Uruchom pobrany kierowcy, niech się wyodrębnić na c: / ATI / SUPPORT - ale anulować instalację, gdy kierowca jest wyodrębnione.

5: Uruchom Mobility Modder - przejdź do kierowcy C: ATI / SUPPORT / - przykład Catalyst 7.4 będzie C: \ ATI \ SUPPORT \ 7-4_vista32_dd_ccc_enu_44985 - hit zmodyfikować. Poczekaj, aż kierowca jest modyfikowane.

6: W Vista, przejdź do katalogu C: \ ATI \ SUPPORT \ 7-4_vista32_dd_ccc_enu_44985 (lub kierowcy folder instalacyjny został nazwany) i uruchom plik setup.exe. Należy pamiętać, możesz zobaczyć “sterownik nie jest certyfikowany WHQL” ignorować tego, jak to jest uboczny efekt zmiany.

7: Poczekaj, aż Instalacja jest zakończona i zrestartować komputer. Korzystaj z nowych sterowników!

ty pomijasz etap 2,

punkt 4 - chodzi o uruchomienie ściągniętego pliku, wypakowanie i przerwanie instalacji

dzięki:) spróbuje to pierwsze bo tego drugiego to nie dam rady:)

zajrzyj tutaj za jakiś czas, wrzucę ci na rapidshera ten plik

no i słuchaj ściągnęłam ten plik z torrent wziełam otwórz i wszystko jest tak jak było.Co dalej?

tzn ?? jakiś błąd wyskakuje ??

no nie ale nadal jest znak zapytania przy kontrolerze video. Mam to zainstalować przez menadżer urządzeń czy jak?

tak spróbuj :>

najpierw jest, że ten sterownik nie jest podpisany cyfrowo i cos tam, ale biore dalej i jest ze to urządzenie nie ma zgodności z systemem windows xp i może działać niepoprAWNIE ale biore zeby instalował i nie chce bo cały czas pokazują sie różne pliki i że nie może ich skopiować…

dokładnie jaki błąd ?? jeszcze pobierz i zainstaluj :

http://www.microsoft.com/downloads/deta … b15c5e04f5

i spróbuj ponownie…

najpierw tanto co pisałam a podczas instalacji bład kopiowania.

Instalator nie może skopiować pliku atikmdag.sy

Sprawdź czy podana niżej lokalizacja jest poprawna lub zmień ją i włóż dysk “ATi Technologies…”

to pozostaje ci metoda wyżej…

ale przy zakupie komputera dostałam tylko 3 płyty i tam nic takiego nie ma. Co moge więcej zrobić?

wrócić do visty

wielkie dzięki