Asystent pobierania jest uszkodzony!

Chciałem sprawdzić, co nowego jest w agencie, jakie promocje, może IObit Malware Fighter?
Pobrałem roguekillera przez asystenta. Uruchomiłem na dysku.
Jerrum! Co za bestia?
Kliknalem prtsc i wkleilem do painta, bo inaczej okno agenta znika. Zrobilem zrzut, bo - nie ma X żeby zamknąć. Nie ma przycisku Dalej.

Zawiesił painta, ale zamknąłem proces i paint poszedł spać. Mam teraz cudaczne okno bez przycisków na wierzchu.
Zamknę proces roguekillera, choć to świnia agent zmieniła metkę

Zamknąłem.

Ktoś zrobił agenta w bambuko i trzeba się pukać wokoło czoła.

1 polubienie

Czy dobrze pamiętam, że ty używasz Windows XP?

Tak, od 5 dni przepiałem się z acer aspire revo z Windows 7 x64. A bo gry płynniej chodzą, szybsze przeglądarki…

XP jest cool!
Nie zmienia to faktu, że proces agenta zamknąłem, a i tak wlazł do rejestru:
HKEY_CURRENT_USER\Software\1Q1F1S1C1P1E1C1F1N1C1T1H2UtF1E1I DWORD 0 REG_SZ
Gtest=KlQuKMMGQMQGHWRAvvM_7Ll5ssGMXP8cMR4G; Expires=Sat, 13 Nov 2021 00:00:00 GMT

Tak pytam bo problem może być związany właśnie z porzuconym przez świat systemem, a że asystent wrzuca swoje rzeczy do rejestru trąbią wszyscy od początku jego istnienia… :confused:

Kto Ci między uszy włożył, że to system porzucony? Niby przypadkiem MS dodał essentialsa w WU dla XP? Wersja 2014, ale nowe aktualizacje bazy wirusów. Dopóki szybciej chodzi, niż laptop z W 7, niż komputerek z W 7, to ja się śmieję. Nic mi nie ma prawa wleźć, dopóki nie zaproszę Agenta…

Już co innego wrzuca do rejestru, a że go ktoś uszkodził deko? Nie dziwne…To Agent ma problem.

Poza MS który już nie aktualizuje bibliotek, ani żadnych składników systemu, większość twórców oprogramowania również porzuciła dla niego wsparcie. Więc jeśli coś tam na XP jeszcze działa - to fajnie, ale raczej nikt nawet tego dla XP nie testował.

Jak nie, jak tak? A visual C++ 1015 także dla XP? Nawet jest Microsoft Visual C++ 2017 Redistributable14.10.25008.0 dla XP? Żeby nie directx 9.29 dla XP, toby na nowszych windowsach nie pograli nasi w starsze gry.

A ja na Windows 98 ostatnio odpaliłem w miarę nową Mozillę Firefox, co oznacza, że system jest wspierany. Litości.

1 polubienie

Może ten asystent po prostu czerpie garściami z Windows 10 jeżeli chodzi o wygląd :wink:
(skrajny minimalizm)

Trzy programy pobierałem przez agenta. wszędzie tak. A może to tylko u mnie coś uszkadza tego downloadera? Aktualnie nie mam antywirusa…

Zainstaluj jakiegoś darmowego antywirusa np: Avast lub AVG. Windows XP jest podatny na wirusy, może już jakieś świństwo się wgrało.

Poprawiłeś mi humor :slight_smile:

Chwała Adminom, że bezpośrednie linki wciąż są dostępne ^^.

1 polubienie