Asystent pobierania jest uszkodzony!

(Bogdan_G) #1

Chciałem sprawdzić, co nowego jest w agencie, jakie promocje, może IObit Malware Fighter?
Pobrałem roguekillera przez asystenta. Uruchomiłem na dysku.
Jerrum! Co za bestia?
Kliknalem prtsc i wkleilem do painta, bo inaczej okno agenta znika. Zrobilem zrzut, bo - nie ma X żeby zamknąć. Nie ma przycisku Dalej.

Zawiesił painta, ale zamknąłem proces i paint poszedł spać. Mam teraz cudaczne okno bez przycisków na wierzchu.
Zamknę proces roguekillera, choć to świnia agent zmieniła metkę
[URL=http://www.fotosik.pl/zdjecie/6789f39bbbbae3f1][/URL]
Zamknąłem.

Ktoś zrobił agenta w bambuko i trzeba się pukać wokoło czoła.

Ściąganie plików, asystent ściągania
(pocolog) #2

Czy dobrze pamiętam, że ty używasz Windows XP?

(Bogdan_G) #3

Tak, od 5 dni przepiałem się z acer aspire revo z Windows 7 x64. A bo gry płynniej chodzą, szybsze przeglądarki…

XP jest cool!
Nie zmienia to faktu, że proces agenta zamknąłem, a i tak wlazł do rejestru:
HKEY_CURRENT_USER\Software\1Q1F1S1C1P1E1C1F1N1C1T1H2UtF1E1I DWORD 0 REG_SZ
Gtest=KlQuKMMGQMQGHWRAvvM_7Ll5ssGMXP8cMR4G; Expires=Sat, 13 Nov 2021 00:00:00 GMT

(pocolog) #4

Tak pytam bo problem może być związany właśnie z porzuconym przez świat systemem, a że asystent wrzuca swoje rzeczy do rejestru trąbią wszyscy od początku jego istnienia… :confused:

(Bogdan_G) #5

Kto Ci między uszy włożył, że to system porzucony? Niby przypadkiem MS dodał essentialsa w WU dla XP? Wersja 2014, ale nowe aktualizacje bazy wirusów. Dopóki szybciej chodzi, niż laptop z W 7, niż komputerek z W 7, to ja się śmieję. Nic mi nie ma prawa wleźć, dopóki nie zaproszę Agenta…

Już co innego wrzuca do rejestru, a że go ktoś uszkodził deko? Nie dziwne…To Agent ma problem.

(pocolog) #6

Poza MS który już nie aktualizuje bibliotek, ani żadnych składników systemu, większość twórców oprogramowania również porzuciła dla niego wsparcie. Więc jeśli coś tam na XP jeszcze działa - to fajnie, ale raczej nikt nawet tego dla XP nie testował.

(Bogdan_G) #7

Jak nie, jak tak? A visual C++ 1015 także dla XP? Nawet jest Microsoft Visual C++ 2017 Redistributable14.10.25008.0 dla XP? Żeby nie directx 9.29 dla XP, toby na nowszych windowsach nie pograli nasi w starsze gry.

(pionner) #8

A ja na Windows 98 ostatnio odpaliłem w miarę nową Mozillę Firefox, co oznacza, że system jest wspierany. Litości.

(Domker) #9

Może ten asystent po prostu czerpie garściami z Windows 10 jeżeli chodzi o wygląd :wink:
(skrajny minimalizm)

(Bogdan_G) #10

Trzy programy pobierałem przez agenta. wszędzie tak. A może to tylko u mnie coś uszkadza tego downloadera? Aktualnie nie mam antywirusa…

(sultan13771) #11

Zainstaluj jakiegoś darmowego antywirusa np: Avast lub AVG. Windows XP jest podatny na wirusy, może już jakieś świństwo się wgrało.

Poprawiłeś mi humor :slight_smile:

(blackyy) #12

Chwała Adminom, że bezpośrednie linki wciąż są dostępne ^^.