Asystent pobierania Tak/Nie Ankieta :)

Ankieta bedzie przeprowadzona czy podoba wam sie wprowadzenia Asystenta pobierania. Ja osobiście zaznaczyłem na Nie :slight_smile: Wole standardowe pobieranie programów jak wcześniej było a dlaczego? Ponieważ szybciej bez klikania :slight_smile: Wypowiedzcie sie na ten temat jestem ciekaw jak oceniacie tą opcje :slight_smile: Pozdrawiam :slight_smile:

Można wyłączyc tą opcje.

Wchodzicie na główną strone czyli: http://www.dobreprogramy.pl, prawy górny róg sie logujecie. Jeśli już sie zalogowaliście na głównej stronie w prawym górnym rogu macie zarządzaj i klikacie. I na dole macie napisane: Asystent pobierania i pod nim zaznaczacie Nie chcę korzystać z Asystenta pobierania i klikacie zapisz. Gotowe pobieracie jak wcześniej :slight_smile:

Nie mam nic przeciwko temu, że portal chce sobie zarobić więcej pieniążków, puki jest opcja wyboru linku bezpośredniego, w tak czytelny sposób jak jest to zrobione w tej chwili, to zdecydowanie tak. I w sumie nie rozumiem o co to całe bicie piany z AP? Jeśli ktoś nie kuma, że serwer trzeba utrzymać, ludziom zapłacić za pisanie newsów i za dodawanie nowych programów do bazy to chyba jest z nim coś trochę nie tędy. Do tego doliczcie sobie utrzymanie pomieszczeń biurowych i tysiące innych rzeczy, i oczywiście jakiś zysk. Każdy biznes szuka nowych sposobów pozyskiwania pieniędzy i tyle.

Założyłem tą Ankiete ze wzgledu na to, aby zobaczyc co sądzą o tym użytkownicy. Sam jestem za tym aby DB miał dodatkowy dochód aby utrzymac serwer :slight_smile:

Czasem kliknę na ten duży link,ale to dla mnie nie problem później odhaczyć i kliknąć “cancel”.

To taki rodzaj ćwiczenia uważności.

hehe :slight_smile:

Dodane 15.09.2012 (So) 20:07

hehe :slight_smile:

Mnie to wisi, ale jak ten soft nie ewoluuje to bd na nie :slight_smile:

Ja asystenta nie lubię i wg mnie jest zbędny, ale nic z tym nie zrobimy. Redakcja dobrze wie, że asystenta nikt nie chce, najwyraźniej jednak nic nie mogą zrobić (przy każdym programie dostępny jest link bezpośredni). Ponoć to przez dbałość o ZU. Ankieta nic nie da. Trzeba go potraktować jako zło konieczne.

Na Linuxie i tak nie działa;-)

Hehe życie :smiley:

Mi to obojętne, korzystam z linków bezpośrednich :slight_smile:

Dopiero teraz spostrzegłem, że istnieje opcja pobierania z linków bezpośrednich i chwała Bogu,

przez dwa tygodnie pobierałem za pomocą asystenta i przyznaje, że jest to uciążliwe do tego stopnia, że mimo sympatii do portalu wybierałem inny serwis o podobnej tematyce. Serwis idzie z duchem czasu i jest to jak najbardziej zrozumiałe, nikt nie działa charytatywnie, niemniej jednak gdyby pozostała opcja pobierania wyłącznie za pomocą asystenca byłoby to w mojej ocenie złe posunięcie.