Asystent pobierania

A co za tym idzie nie byłoby utraty reputacji, której tak łatwo nie odbudujecie…

My? A dlaczego “my” mielibyśmy cokolwiek odbudowywać?

Nie byłoby także forum, na którym eranet mógłby pluć żółcią nie wnosząc poza tym niczego konstruktywnego do życia tegoż forum.

Gdzie byś się wtedy wyżywał?

a Ty nadal swoje… naprawdę jesteś aż tak ślepy kto tu co robi? Czy to poprostu źle pojęta lojalność wobec ‘pracodawcy’?

I popatrzcie kto polubił post? kolejny reprezentant grupy… można było to przewidzieć

 

Robi się wg schematu: Grupa u Władzy (aka bezpieka usuwająca niewygodne treści) kontra użytkownicy.

Kiedy w końcu będzie dostępna krytyka ww. grupy? Oraz kiedy ww grupa się otwarcie sprzeciwi działaniom redakcji?

Pewnie, że polubiłem post Areha, chrzanisz takie bzdury na nasz temat, że czytać się tego nie da… Pokaż mi jeden post, w którym pochwalam Redakcję za asystenta? Jeżeli nie pokażesz to tym razem zarobisz 6 punktów ode mnie, po tym mogą mnie zdjąć z funkcji Modka, nie będę się pozwalał obrażać jakiemuś pajacowi.

Zachowanie typowego małoletniego moda ktoremu powie się prawdę między oczy: obrażanie oraz grożenie. Brawo.

Twoje zachowanie jest wspaniale dorosłe, nie wiedząc o nas kompletnie nic wrzucasz nas do jednego worka? Może mam Ci pokazać wyciągi z konta i brak wpływu kasy z Redakcji DP? Jesteś kłamcą, Pangrys miał rację, bez żadnego dowodu strzelasz sobie zarzutami pod adresem każdego, kto ma odmienne zdanie od Twojego, chciałem Cię zbanować, nie zrobię tego, okazałbym się gorszym osobnikiem… Nie będę sobie brudził rąk.

Cześć,

Jakiego pracodawcy? Jeżeli uważasz, że moderatorzy pracują dla DP to się po prostu mylisz. Moderujemy forum non-profit, poświęcając prywatny czas.

Naprawdę myślisz, że mamy jakikolwiek wpływ na działania redakcji? Możemy tyle samo co każdy użytkownik tego portalu.

 

Z reguły nie odpowiadam na takie prowokacje, ale wszystko ma swoje granice. Już raz informowałem, że:

Jak widać do niektórych to nie dociera. Z mojej strony to ostatni post, nie mam zamiaru przekonywać kogoś, kto i tak wie lepiej.

Dlatego wyraz pracodawcy ująłem w uszy.

Była wyrażona już niejednokrotnie, ale niestety, twój okulista spaprał robotę i widzisz tylko wybrane przez siebie treści. Chyba pora zmienić specjalistę, bo na okulistę, jak widać, już za późno.

Co i ile możemy (moderatorzy) na forum, też już niejednokrotnie było powiedziane. Te posty też przeoczyłeś? Poważnie pisałem - zacznij się leczyć.

To jest po prostu niezły kabaret i lepiej temat zamknąć zanim “zaraza się rozprzestrzeni” :wink:

Ja jak pobieram programy nie mam żadnego asystenta, więc o co chodzi? :wink:

 

Chodzi o niezalogowanych użytkowników strony, którzy nie czytają co klikają - przeczytaj od początku temat :slight_smile:

Szanowny kolego. Sprawdziłem to, wylogowałem się i mogłem pobierać w takim sam sposób jak po zalogowaniu :wink:

 

Chodzi o konkretne programy. Trzeba się naszukać by takie znaleźć :slight_smile:

Niezalogowany, pierwszy program z listy:

post-121324-0-25272100-1425281265_thumb.

 

Reakcja Nortona… Nawet nie ma opcji “Zapisz” w okienku Lisa, zostaje to wywalone z miejsca w kosmos.

Dlaczego się przejmujecie kłamcą eranet ? 

 

Nie warto z nim dyskutować bo i tak nie zrozumie waszych odpowiedzi. Klasyczny przypadek wybujałego ego niespełnionego człowieka, który za bardzo nie wie o czym mówi. Spójrzcie sobie na jego wcześniejsze “mądrości” z koziej d…y wzięte to wiele wam wyjaśni :slight_smile:

 

 

semtex - u mnie wszystko w porządku.

 

Screen%20Shot%2003-02-15%20at%2008.38%20

Akceptujesz ciasteczka? Jeżeli nie to nie zobaczysz Asystenta…

 

Tak to wygląda dla przeciętnego ZU:

post-121324-0-19471400-1425282579_thumb.

 

Jeżeli nic nie zmienił w ustawieniach przeglądarki, nie ma jakiegoś AV/IS to dostanie w prezencie coś co serwuje asystent.

Akurat z ciastkami to jedna wielka lipa, powinni zablokować dostęp po blokadzie ciastek / zablokowaniu reklam :wink:

 

Pierwotne założenie przy asystencie było zgoła inne niż to, co jest teraz. Asystent miał być rozwijany itd. ale oddano to zadanie pod opiekę firm trzecich i mamy to, co teraz mamy.

Dziękuje za zrozumienie. :slight_smile:

Trochę mnie dziwi, że tak duży portal jak dobreprogramy.pl zdecydowały się na zaserwowanie użytkownikom takiego syfu. Te downloadery zawsze kojarzyły mi się ze stronami o wątpliwej reputacji lub upadającymi, a nie ze świetnie prosperującą stroną, za którą stoi ogromna spółka, czyli o2. Zastanawia mnie jak duże pieniądze redakcja otrzymała od tych wszystkich firm, że zdecydowali się na sprzedanie użytkowników.