Asystent pobierania

co do kwadracika na głównej to nie wiem nic… ja na foorum i tak wchodzę przez zakładkę… na głównej nie byłem dawno i się tam nie wybieram…

@semtex - skoro blog ma większe znaczenie niż forum to niech ktoś dosadnie napisze co o tym myśli na blogu. Link sugeruje podrzucić najlepiej Docentowi

@Docent i reszta chłopaków z ferajny dobrze wiedzą o co chodzi i co jest grane.

Dobrze wiedzą co robią i co o tym sądzą ludzie. Gdy im wygodnie podwijają kite i zapada cisza z ich strony - tak jak w tym wątku, i nie w jednym wątku na forum czy blogu w którym brali udział w dyskusji.

Może trzeba im dalej wmawiać, że mogą zmienić portal na lepsze? Ja tak odwróciłem kota. Czasami ludzie nie niszczą dobra, gdy się im ukaże wartość.

Trochę naiwnie, ale czego się trzymać?

Mógłbym porównywać dobreprogramy (spółkę) do pociągu, gdzie maszynista ma robaki. Nikt jeszcze nie podał też, kto te robaki zawija w sreberka. Nagle pociąg stał się składem większego pociągu.

Na razie czekam. A co do linku, to blog nie został usunięty, dlatego, że (…)

Kto te robaki zawija w sreberka?

Kto te robaki zawija w sreberka?

Kto te robaki zawija w sreberka?

Ten, kto zapewnia, że tam nie ma kociej kupy? Tamten też? Może ujawni się winny i spojrzy w oczy tych, których oszukał, skrzywdził.

Oczywiście, że wiedzą i tym swoim zachowaniem pokazują tylko “gdzie” mają użytkowników portalu i forum. Ważne, że kasa za instalacje leci do kieszeni. Nie ma to jak szmal (nie mylić ze Szmalem)

https://www.google.com/safebrowsing/diagnostic?site=dobreprogramy.pl

Luks normalnie…:brawo:

https://www.google.com/safebrowsing/diagnostic?site=AS:24724

@up - gdzie to znalazłeś?

@dp.pl: gratulacje :wink:

Jest to raport diagnostyki strony bota google.

Po co traktować każdego usera jak człowieka, skoro to są dla nich spore liczby dające pieniądze? Jedni odejdą, przyjdą następni. Jednak nie zdają sobie sprawy, co byłoby w przypadku zmasowanego odejścia sporej grupy aktywnych userów… praktycznie forum stałoby się na półmartwe. Nie mówiąc już, jak wpłynęłoby to na blog…

Łukash, błagam Cię serdecznie, ogarnij ortografię bo nóż otwiera się w kieszeni. Bez urazy. :slight_smile:

 

 

Gratulacje, nawet od bota Google’a zasłużyliście na zauważenie zagrożenia. :brawo:

 

Panie Bogdanie. Z całym możliwym szacunkiem ale jak to jest możliwe, że dodaje się coś do asystenta pobierania i po takiej aferze, jaka była kiedyś (patrz: Delta Search) w ogóle nie testuje się wprowadzanych “dodatkowych programów” (cholerne hijackery)? Dlaczego NIKT nie powziął lekcji z tego, co było? To, że trwa to tak długo świadczy jedynie, że Redakcja (partia rządząca? :stuck_out_tongue: ) wcale nie zamierza wprowadzać za szybko zmian. Jeśli mają na względzie dobro użytkowników to powiedzcie, gdzie oni są i co z tym robią? Zupełnie nic. Powinni na czas wyjaśnienia po prostu asystent wyłączyć i potem wprowadzić “bezpieczną” wersję bez tego niebezpiecznego badziewia. Jednak oni pozwalają na zawalanie komputerów świństwem cały czas, zupełnie świadomie.

Taka jest niestety prawda. Mówię to niechętnie, jednak zgodnie ze stanem faktycznym.

Podejrzewam, że za jakiś czas gdy oburzenie przyjmie jeszcze większą siłę, Omiga Plus zniknie “z troski o użytkowników”, a następnie po czasie niby bez ich wiedzy asystent będzie proponował kolejne świństwo o nieznanej nazwie, a szkody będzie wyrządzać jeszcze bardziej “ułatwiające” pobieranie programów z DobreProgramy (jak to kiedyś się zasłaniali takowym argumentem).

Wstyd, wstyd i wstyd!

Nie wiem czy zyski z AP są warte utraty zaufania. Nie chcę bronić Redakcji ale rozumiem sens istnienia Asystenta aczkolwiek nigdy nie będę tolerował takich wysoce szkodliwych “dodatków” jakie przemyca AP.

 

Wiem, że zyski z reklam coraz mniejsze i trzeba sięgać po nowe sposoby ściągnięcia zysków ale dla mnie jest nieakceptowalne zarabianie na instalacji szkodników … Wiem też, że Asystent Pobierania nie jest do końca tworem DP i robi go zewnętrzna firma i to ona stoi za dokładaniem takiego niechcianego softu. Pytanie, na jak długo jest umowa i czy można to jakoś obejść i zlikwidować problem…

 

Myślę, że na CZ uda się wypracować jakieś rozwiązanie tego dość palącego problemu.

To oczywiste, że zyski nie są warte utraty zaufania.

Firma zewnętrzna czy nie - działają na zlecenie redakcji dp. A ta jest w pełni świadoma syfu jaki daje. I mimo to kontynuuje ten proces. To jest najgorsze w tym wszystkim. Celowe wprowadzanie nieświadomych użytkowników w błąd, tworzenie złudnego wrażenia, że jest ok. To sie do sądu nadaje

Co do zlotów - sugerowałbym jako protest całkowity bojkot obu.

Właśnie nie na to czekam, że się uda rozwiązać problem szkodników w asystencie pobierania. Czekam na zlikwidowanie agenta, na zaprzestanie wsadzania użytkownikom megapanelu do rejestru “zliczającego wejjścia na portal - wg @docenta”. AP, to nośnik sponsorowanych aplikacji - szkodników, a nie reklam!

 

Dziś, pół godziny temu, pod pewnym programem dałem posta, jako odpowiedź, żeby @docentowi wyświetliła się: http://www.dobreprogramy.pl/avast-Browser-Cleanup,Program,Windows,40211.html#komentarz-1549938

 

Wsadzenie do rejestru, “takiego ciasteczka megapanelu” wg. określenia @docenta, co nawet rymuje się, to aby było dotąd legalne bez zgody użytkownika?

Patrz post nad Twoim - takie zachowanie nadaje sie do sądu

W zalinkowanym poscie Docent twierdzi iż sprawdzają wszystko co trafia do AP. Albo oni nie umieją sprawdzać, albo to kit. Strzelam, że to drugie.

 

Oczekuję, że kiedyś uda ci się napisać coś z sensem. Jak widać, oczekuję nadaremno.

 

PS

Jak dobrze pamiętam, miałeś już nie zaglądać na DP ?

W swoim  zacietrzewieniu  zaczynasz się gubić:

 

A  po  co linki bezpośrednie, skoro  przy programach  tego typu Asystent jest wyłączony i zielony przycisk “Pobierz program” jest podlinkowany bezpośrednio  do pliku  exe instalatora ??

 

Może byś najpierw sprawdził zanim palniesz kolejną głupotę w  ferworze w strzykaniu jadem na lewo i  na prawo i durnowatymi przenośniami i dygresjami ??

 

Jak jest okazja  do zadymy  to niby czemu ma sobie odpuścić ? :stuck_out_tongue:

Ten, kto odpowiedzialny za dodawanie programów na DP, to ile posiedzi? A ten, co kazał? Sztum, Wronki, pranie mózgu w PiS?

 

Patrzę na posty i widzę dziurawe mosty. Zewnętrzna firma robi, co chce, ładuje hakersoft, a właściciel jest ubezwłasnowolniony. Tak to wygląda.

Oczywiście na mojego posta nie raczyłeś odpowiedzieć, ale o kolejnej dawce jadu i durnowatej ironii nie zapomniałeś :stuck_out_tongue:

@fiesta wyluzuj; po co ta spina to ja nie wiem… jeśli chcesz wiedzieć to Bogdan_G ma rację z - jakto nazwałeś - jadem oraz durnowatą ironią… tak btw wcale nie durnowatą tylko bardzo trafną…

 

A Ty masz związane ręce z uwagi na bycie modem i dlatego próbujesz złośliwie dogadać…

 

Poza tym - jak może być przycisk podlinkowany? Chyba plik jest podlinkowany do przycisku…

 

Bogdanie - nie przejmuj się, oni nie mogą inaczej reagować…

Ale kto tu się spina ??

 

Ja  widzę ścisk pewnej  części ciała u ciebie i cytowanego kolegi.

 

to już tylko i wyłącznie twoja ocena.

 

Rąk nie mam związanych, czego dowodem jest to że już kiedyś zrezygnowałem na długi okres z funkcji moderatora.

Natomiast walczę z pieniactwem, kozaczeniem zza monitora, idiotyczną ironią, podawaniem argumentów które nie mają pokrycia w rzeczywistości.

Jaki styl, taka łopata, ale bez wytycznych. :stuck_out_tongue:

To pod Revealer Keylogger

@fiesta - W tym temacie wrzuciłeś użytkowników do jednego wora, obstajesz za karaniem szkodliwym softem za nieświadomkę, dlatego nawet nie mrugałem na stronę… a spostrzegłem Twojego posta, gdy już zostałem obs drugim.

Ktoś komuś sprzedaje wirusy i wmawia, że to jego problem. Takie tam tagi - Sprzedać, ożenić, wrazić…

@fiesta - starasz się nam na siłę wcisnąć poglądy redakcji, które to poglądy są (jak widać po komentarzach) bardzo nie trafione (aby nie powiedzieć mocniej).

Bogdan ma rację - wrzucasz wszystkich do jednego wora. Nie jest to ok. Tak btw. na jakiej podstawie to robisz?

I tak, moje opinie są moimi opiniami i nimi pozostają dopóki nie zaznaczę inaczej.