Asystent pobierania

Żeby hakować przeglądarki taką omigą plusem, to trzeba być niezłym minusem. Ciekawe, kto jest kapitanem Hackiem, skoro na pokładzie buja? To klasztor. Duma pika od Książ, do księżyca, takie dobre. Programy. I to bez pigułek dzień po.

Poczytałem, że utrudnienie jest ułatwieniem.

Trzeba dodatkowo się naklikać. Platforma reklamowa i do tego triale? Capware DP, a dla zarejestrowanych nie, bo ci mogą innych nabić w butelki.

Kolejny szum o kolejny “dodatek” do asystenta DobrychProgramów. Zrobiliście sobie jedynie złą sławę takimi a nie innymi poczynaniami. O ile wcześniej można było Was polecać z dozą szacunku, o tyle dziś można odradzać stanowczo wpisywania Waszego adresu. Ale jest plus w tym wszystkim, teraz wszyscy Was znają… tylko niestety od ciemnej strony czyli wciskania syfu ludziom.

można. I nawet trzeba.

 

Tak jak +/- 5 lat temu był to szanowany portal, tak teraz coraz więcej ludzi zaczyna sobie kpiny z niego robić. Na własne życzenie właścicieli, którym tylko zysk w głowie.

Eee tam. Za dużo przesadzacie kapusty. Pamiętam, kto wieszał psy na DP, za samą zmianę wyglądu. To miał być już koniec świata, ale nie był. :stuck_out_tongue:

Nazewnictwo nie rozwiązuje problemu. Sam dosyć impulsywnie, ostatnio poruszałem temat. Nagle dałem sobie na wstrzymanie. Uświadomiłem sobie, że nadchodzą zmiany przy okazji - okazji. Jeszcze tydzień, albo dwa. Wybrałem cytaty z przed paru dni:

CZ, to okazja, chociaż mam przeczucie, że już są opracowywane zmiany i krytyka zacznie się jąkać.

@up: dolałeś oliwy do ognia tym cytatem…

 

powiadasz iż bylo im głupio? szczerze to niesądze gdyż zachowywali się jakby najzwyczajniej w świecie byli dumni ze swojego ‘dzieła’… zero dopuszczalnej krytyki, usuwanie tematów/postów, ignorowanie PW itp… jeśli komuś jest głupio to zachowuje się inaczej…

 

Nie broń redakcji gdyż to co zrobili (i robią nadal tym że zbywają temat) to sami o sobie świadczą, sami dają nam wskazówki jak ich mamy traktować. To teraz niech się nie burzą, że nie szanujemy ich.

 

Poza tym - jakie zmiany? Czy ktoś z redakcji pofatygował się o jakiegoś newsa w tej sprawie? Niestety nie. A my - użytkownicy portalu/forum - mamy pełne prawo do bycia poinformowanym o zmianach. Kolejny raz udowadniają co myślą o szarych userach.

 

Napiszę krótko -  wstyd.

Napiszę trochę więcej - Kompromitacja! i wstyd i hańba!,arogancja i bezczelność i brak honoru!

…i brak słów…

Ale redakcja ma na to wyje…bongo, hajs musi się zgadzać - nic innego się nie liczy…takie czasy. Co tam dawne ideały…“Jako pasjonaci założyliśmy portal z legalnym oprogramowaniem…tralalala”…a jak skończyliście ? - Jak pospolici oszuści! działając wspólnie i w porozumieniu z mafią reklamową.

Musimy się z tym pogodzić,niestety

Wcale że nie musimy. Nie jesteśmy niewolnikami, że coś musimy. A już na pewno nie musimy siedzieć tutaj i patrzeć jak ekipa kompromitując się traci resztki dobrego imienia.

A ja mam pytanie do Docenta (tak btw - ciekawe czy odpowie, czy oleje jakto oni) - jaki cel ma redakcja w tym co robi?

Forum jest kulą u nogi, niechcianym dzieckiem ? Maja to głęboko w powarzaniu że właśnie tu trafiają userzy zakarzeni na tej ich zakichanej głównej - jesteś zurzyty i już nie jesteś potrzebny, jesteś wyrzucony jak śmieć na wysypisko. User jest traktowany jak rzecz.

Nie pisz głupot, twoim zdaniem na forum powinny być setki tematów na ten sam temat ? Toć żaden z zakładających nie czyta poprzednich tylko zakłada nowy, a potem się zaczyna flame od nowa. To jest zwyczajny nonsens, a czytają to tylko nakręcający się wzajemnie + moderacja. Tym bardziej, że forum zawsze było na samym dnie drabiny wartości administracji.

 

Chcecie coś zdziałać to spamujcie im blogi / newsy, 

Taaa, komentarze usuną, a bloga wartownicy zakopią a przyboczni wyszydzą w komentarzach…

A nie byłbym tak pewny, społeczność dosyć żywiołowo reaguje na AP i nie są to pozytywne emocje ;)  http://www.dobreprogramy.pl/Portal-jednego-agenta-paru-wirusow-i-wielu-fanow,Blog,60573.html tutaj dobry dowód tylko wykonanie było raczej kiepskie, bez obrazy @Bogdan_G :slight_smile:

Śmiem zaryzykować że zwolenników asystenta nie ma w ogóle. Swoją drogą o tym usuwaniu komentarzy możesz mieć rację.

PS od czego jest program na żywo :stuck_out_tongue:

Być może ale wiesz sem, są goście od bloga i niech se oni tam blogują, i są goście od forum ;), chyba forum jest jeszcze częścią tego portalu ? :wink:

@up - co to AP?

Asystent Pobieraczek (pobierania)

Forum jest częścią portalu ale jak widać blog ma znacznie większą siłę przebicia, czytaj zainteresowanie góry, przykre ale prawdziwe… :frowning:

Śmiem wątpić, jedyne co forum ma wspólnego z portalem to ten mały kwadracik z ostatnio na forum który już kiedyś był przez redakcje wywalony …

No to trzeba przeprowadzić zmasowany szturm na główną , aby wszyscy się dowiedzieli o problemie o którym dobrze wiedzą, tak ?

Raczej przypomnieć / uświadomić że się nie odpuściło.