Atak na system i uszkodzenie go po instalacji nowej gry

Witam.

Mam problem z moim PC. Ostatnio kupiłem grę ARMA 2 w empiku w Arkadii. Kiedy ja zainstalowałem po jakimś czasie zaczęły wyskakiwać błędy, że brakuje plików. Na początku myślałem że to wina płyty i zwróciłem grę z powrotem do sklepu. Potem posypał mi się lekko system. posiadam antywirusa Eset Nod32 i wykrył mi on dwa poważniejsze ataki:

  1. Ochrona protokołu HTTP prawdopodobnie odmiana wirusa Win32/Inject koń trojański połączenie zostało zakończone - poddany kwarantannie Wykryto zagrożenie podczas uzyskiwania dostępu do stron internetowych przez aplikację: C:\Program Files\Mozilla Firefox\firefox.exe. (miałem to podczas ściągania patcha do army2)

  2. Ochrona systemu plików w czasie rzeczywistym plik D:\Gry\Ubisoft\tom clancy’s splinter cell conviction\src\system\ubiorbitapi_r2.dll odmiana wirusa Win32/Packed.VMProtect.AAA koń trojański wyleczony przez usunięcie - poddany kwarantannie ZARZĄDZANIE NT\SYSTEM Zdarzenie wystąpiło podczas próby uzyskania dostępu do pliku przez aplikację: C:\Windows\System32\rundll32.exe. (a to natomiast mi wyskoczyło w grze splinter cell conviction podczas grania).

Zrobiłem gruntowny skan całego kompa i podczas skanowania antywirus mi się zawiesza tak że muszę ponownie uruchamiać kompa. Chciałem też zrobić w takim wypadku format C (partycja systemowa) i gdy włożyłem płytę do napędu i zrestartowałem kompa w BIOSIE uruchomiłem boot z płytki i normalnie instalator załadował pliki, lecz gdy miał się już uruchomić to wyskoczył bluescreen iż jest błąd jakiegoś pliku systemowego. link: http://img691.imageshack.us/img691/2227/dsc00450e.jpg

Próbowałem parę razy i za każdym razem to samo.

Dorzucam log z OTL: http://wklej.org/id/361437/

Mój PC:

OS: Windows 7 Home-Premium 32-Bit

CPU: AMD Phenom II X4 955 (4 cpu’s) 3,2GHz

RAM: 4Gb

GPU: ATI HD5770 2Gb ASUS

HDD: 1Tb 32Mb

Cytat z "TorrentCity.pl.

“”"""folder :Tom Clancy’s Splinter Cell Conviction

przechodzisz do foldera

‘‘src’’ przechodzisz do nastepnego

‘‘system’’ i tam wklejasz ubiorbitapi_r2.dll i SKIDROW a te dwa podmieniasz conviction_game , gu i powinno ci sie uruchomic runej111 :)"""

A Eset Nod32 na to "ubiorbitapi_r2.dll odmiana wirusa Win32/Packed.VMProtect.AAA koń trojański wyleczony przez usunięcie "

Temu Panu już podziękujemy [-X

tyle że ja mam splinter cella zainstalowanego z oryginała bo mi kolega dał i żadnych cracków nie mam mogę nawet przesłać foto pudełka

W takim razie przeinstaluj grę od nowa

ale mój problem wiąże się z tym jak pozbyć się wirusów które zaatakowały mi kompa przeczytaj jeszcze raz mój post główny proszę.

Dodane 08.07.2010 (Cz) 11:20

Błagam kogoś. Bardzo proszę o pomoc!! Dzisiaj rano pojawiły się jeszcze kolejne objawy: coś blokuję pracę antywirusa i nie pozwala mu się włączyć, nie mogę otworzyć mój komputer, dokumenty, nic!! tylko to co mam na pulpicie, nie mogę też w żaden sposób sformatować dysku ani w biosie, ani normalnie instalatorem, nawet w trybie bezpieczeństwa się wszystko wali.

Dodane 08.07.2010 (Cz) 11:58

dorzucam jeszcze extras z OTL http://wklej.org/id/361749/